Чернівці є - http://city.cv.ua/portal/f/files/street.rar - архів з аксес-базою всередині… Там теж багів вистачає, в тому числі орфографічних помилок, але база загалом цікава - є історія вулиць (в певному вигляді) і т.д.
olehz, винесіть будь ласка обговорення свого валідатора в окрему тему
Також помітив, що ви почали заповнювати name:ru для вулиць Львову.
Якщо бачите в цьому необхідність - я можу заповнити name:ru на основі уже існуючих в Україні двомовних ліній(всього є 5936 однозначних перекладів).
dudka, добре, як допилю цей валідатор до юзабельного вигляду - відразу створю окрему тему. Якщо є в когось готові дампи SQL/CSV реєстрів вулиць - дайте ссилки, плз.
Відносно Львова. Був би дуже вдячний, за заповнення name:ru. Мені також потрібно траслітерувути name:en. Але з тим буде простіше.
Як я писав, _sevbot цим займається. То чи є потреба дублювати функціонал?
Eugene
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/10713888
Не надто багато, але все ж… 245 вулиць Львову отримали тег з російською назвою
387 вулиць не отримали переклад, частково через помилкове написання, частково через свою унікальність: “Кульпарківська вулиця”, “Соломона Ляймберга вулиця”, “Скнилівський девятий провулок”, “Тадеуша Бой-Желенського вулиця” тощо
Написав наступним користувачам:
vovsad
Serhiy Veryovka
Orest Voloshchuk
odudar
Andymaster
maectpo
Vitalik
листа наступного змісту:
Список користувачів - це ті, які ще не визначилися щодо ліцензії, отримав їх з допомогою http://cleanmap.poole.ch/?zoom=13&lat=49.8239&lon=24.05206&layers=00B
Чекаєм-с.
Питання по ділянці primary на ділянці http://www.openstreetmap.org/?lat=49.8859&lon=24.1046&zoom=14&layers=M
Чи не повинна ця частина об’їзної бути trunk? Таким чином були би з’єднаними trunk’и М-09 і М-06. Думки?
Якщо вірити wiki (М-06 та М-09), то ця частина і є М-09. Так що, згідно угоди, треба ставити trunk.
З іншого боку, якщо на вікі написано, що М-06 з’єднана із М-11, то М-06 має проходити через Львів, як тут. Тоді та ділянка - це М-06, так що все одно trunk, але тоді не зрозуміло, чому М-06 на “об’їзній”.
Чому пр. Чорновола та вул. Торгова відзначено однією дорогою якщо фізично дороги дві,
а Городоцька (міст біля Скнилова) замапили як дві дороги але вона там одна?
«Так сі стало», імхо.
Я прихильник того, щоб вулицю без фізичного розділення смуг позначати одною дорогою. Хоча є альтернативні думки, тому я не беруся на даному етапі виправляти/змінювати існуючу ситуацію.
Недавні обговорення:
http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=13976
http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=5842
тоді, якщо, ми “ґаздуємо” у Львові, а Вікі точно не каже ніц - зробимо логічно?
1 фізична дорога - 1 лінія
Я не проти, але ще варто послухати когось зі знанням того, як робиться роутінг, щоб паралельно виставляти теги, які забороняють лівий поворот там, де є подвійна суцільна лінія між смугами.
Так, дві лінії, коли тільки смуги фізично розділені. Щодо заборон поворотів, я підготую приклади.
Ось плагін для JOSM і відеоролик як виставляти заборони поворотів наліво,розворотів та інших обмежень напрямку руху
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/RU:JOSM_Relations_and_Turn_Based_Restrictions
http://www.youtube.com/watch?v=eREgLuuKhpc
Відео гарне, але я хотів знайти конкретний приклад чотирисмугової дороги з проставленими заборонами. Все ж таки з конкретним прикладом набагато легше.
Київ, проспект 40-річчя Жовтня - чотирисмуговий(по дві в кожну сторону), посередині - подвійна осьова лінія, ніде крім світлофорів поворот наліво не дозволений
На точці
http://www.openstreetmap.org/browse/node/1286056968
два OSM-зв’язки що описують обмеження руху:
- рух тільки прямо, що забороняє розвертатися і звертати наліво у двір: http://www.openstreetmap.org/browse/relation/1587391
- рух тільки направо для виїжджаючих з двору: http://www.openstreetmap.org/browse/relation/1587388
Таких точок вздовж проспекту багато
Усім привіт! Близько року маплю Львів на OSM і тільки сьогодні дізнався про вас
Щодо громадського транспорту, то я буду добавляти. Ще на початку року зробив свій сервіс для транспорту http://lvivtransit.appspot.com де і збираю дані. Ось, почав їх переносити на OSM (постараюсь і редагувати по мірі внесення змін маршрути)
btw: для android програмки використовую osm, щоб можна було переглядати карту оффлайн.
кому цікаво є гарна стаття як робити маршрути: http://wiki.openstreetmap.org/wiki/User:Stud
Ні, ні! Тільки не отой жах! Схема незручна, застаріла і взагалі не пішла. Правильна стаття: Общественный_транспорт.
Також раджу подивитись, як ми це робимо у Харкові.
ок, прийму до уваги ;). Взагалом для позначення маршрутів, я користуюся цією схемою http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Proposed_features/Public_Transport - стаття на англійській + офіційно заапрувена (в 2011 році)
Так, це те ж саме, що і російською я подавав вище, схема, яку розробив Teddych.