Що ж, судячи із останніх правок у Львові, нас стає більше
Тут будемо обговорювати питання, дотичні до карти Львова і Львівської області.
Що ж, судячи із останніх правок у Львові, нас стає більше
Тут будемо обговорювати питання, дотичні до карти Львова і Львівської області.
Я приєднуюся до створення карт Львова)
@Стрий_com_ua, вітаю!
Невже скоро я більше не блукатиму, коли вирішу проїхатися містом, а не по окружній?
Чи вже ж немає інших мап, чи вони настільки погані, що завджи доводиться блукати?
Карта, яка була в комплекті із моїм автоґарміном, вивела мене на центр міста, в’їзд в який в нд був закритий цеглою. От вам і приклад
Там її дуже багато, судячи з Бінга але можливо знайдуться бажаючі… і не забуваєм про зміщення на бінгу (в мене получилось на око десь 6,03E-6, 1,475E-6)
Додав залізницю між Стриєм і Ходоровим, трохи поедітав існуючу залізницю по треку ГПС
П.С. додайте десь rail=level_crossing, особливо якщо будете їхати десь вздовж. або мостів, щоб просто так не перетиналось
Шановні, попереду трохи вихідних.
Пропоную зустрітися 5 січня десь в центрі. Десь на годину 16 -17. Попередню згоду отримав від DimaZ, хто ще зможе підтягнутися?
Маю план розширити сайт http://nadoloni.com на основі БД OSM на усю Львівську область. Основна ідея зробити зручний для користувачів ресурс з нормальним пошуком, підсвіткою маршруток/електричок, власним стилем тайтлів, можливістю для юзерів в два кліки додавати нові POI, роутінгом, різними тематичними вибірками. Хотілось би почути тут ваші ідеї та пропозиції.
Провів невеличке порівняння даних OSM і Візікома, отримав наступну картинку: http://nadoloni.com/mapia_vs_OSM.png
сині лінії - підписані вулиці в OSM
червоні - вулиці зпарсені з Mapia.ua (загалом вийшло 1250 у Львові)
цікаво. на око підписаних у осм вулиць є десь 700-800, я правильно розумію?
вулиці, яких немає на осм, кучкуються кварталами, як і очікувалося, в принципі це спрощує їх додавання
На момент, коли робилась картинка, в OSM було 764 львівські вулиці. Тобто 40% вулиць (червоні лінії) непомічені. До речі, перевірив для інших великих міст України - там ситуація краща, пробілів на око 5-10%. Так що давайте наздоганяти.
ще б хтось з місцевих порозставляв у Львові пріорітети доріг…
(те, що зараз є виглядає зовсім неприродньо)
можеш написати, що саме неприродньо? пофікшу де зможу
Цитуючи Komяpу:
Дивимось на карту:
Ще загальні рекомендації:
Доречі, там само прекрасний кордон Львову офіційно опублікований Львівською міськрадою.
Чому б не підправити кордон в OSM?
Вніс зміни, дивіться що вийшло.
Primary:
Зелена
Стрийська
Городоцька
Личаківська
Хмельницького+Липинського+Чорновола
просп Свободи в центрі
Шевченка
ну і дрібні вулиці в центрі, щоб це все в’язалося в купу
Кульпарківську залишив secondary - не знаю, як вона сполучається із рештою primary наразі. Хоча нутром чую, що вона кандидат стати primary.
Решту згаданого в пп.1-2 переглянув, де зміг виправив.
Доречі, Львів покритий Я-панорамами. Якщо я проклацаю по Львові, знайду по знаках транзит крізь місто і замаплю його на осм - я порушу умови Янедкса?
не порушиш
Яндекс дозволив копіювати дані з панорам(але не зі супутникових знімків!) в осм
http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=168154#p168154