Volgende keer even je betreffende changeset vermelden (of de ways, zoals ik hierboven doe), dat is minder zoekwerk voor ons. Maar Achavi heeft gelukkig een zoekfunctie naar verwijderde elementen, zodat je het altijd nog terug kan vinden.
Volgens de history van de gebouwen zijn ze bijna 4 jaar gelden geïmporteerd, dus ik betwijfel of je bewering klopt. Of ik moet iets over het hoofd zien…
Overigens is er dus wat mis gegaan bij BAG, die heeft ze niet op gesloopt gezet, zodat ze zo’n 4 jaar geleden opnieuw geïmporteerd zijn. Om dat te voorkomen (dus als BAG nog geen ‘sloopvergunning verleend’ of ‘gesloopt’ heeft staan), kan je de lijn van het gebouw beter laten staan met een note:BAG=‘let op, staat onterecht in BAG’ of zo. (optioneel de tag removed:building=yes, dan kan je het gebouw verder incl. ref:BAG=* laten staan.)
edit: Achavi links
Bij die import moet dus iets fout zijn gegaan, want het hele JBZ is toen nieuw op de kaart gezet na uitgebreide verbouwingen en nieuwbouw.
Klaarblijkelijk heeft niemand gezien dat ze dwars over een parkeerplaats en de weg waren geplaatst.
Afijn, ik heb een terugmelding gedaan.
Wat is het goede moment om een BAG-import aan te vragen?
Het gaat om deze herontwikkelde lokatie: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.03330/5.18168
Edelhertakker Houten. De kassen van het tuincentrum gaan verdwijnen.
Langer antwoord:
Landmeters gaan vaak pas ná de bouw het pand inmeten, zodat het perfect in BAG staat. Daarvoor staat het nog op ‘bouwvergunning verleend’, ‘bouw gestart’ of ‘in gebruik (niet ingemeten)’. Maar omdat het inmeten soms heel lang kan duren, mag het import verzoek al eerder, namelijk als je de gebouw contouren ter plaatse kan controleren (dus meestal met ‘bouw gestart’ of, als BAG achterloopt, ‘bouwvergunning verleend’.)
Wat klopt hier niet?
Raadhuisplein 37-41 en deel 43 Hoogkarspel https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69534&mlon=5.17674#map=19/52.69534/5.17674
Op de luchtfoto en (Streetview) staan deze panden/adressen er niet. Volgens BAG wel. Bouwjaar 1975.
Gesloopt of nooit gebouwd?
Kan iemand die het snapt de panden en adressen aanpassen?
Verzoek voor import te Boxmeer
Het betreft ingeplande woningen “proposed”. Bouw nog niet begonnen, maar wel al huisnummers aangemaakt.
Veel huisnummer-toevoegingen. Ik wil vanwege routering post huisnummervolgorde controleren.