Staat R
BAG-verzoek
Sloop/nieuwbouw
Gedempte Veert 143 Sint Pancras
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66110&mlon=4.77993#map=19/52.66110/4.77993
Nieuwbouw
Voorburggracht 11 Broek op Langedijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68103&mlon=4.80498#map=18/52.68103/4.80498
Vorm pand aanpassen? Huisnummers.
Laanweg 9 A Zuidschermer
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.59815&mlon=4.79914#map=19/52.59814/4.79914
Dank.
BAG-verzoek/vraag
Wat klopt hier niet?
Raadhuisplein 37-41 en deel 43 Hoogkarspel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69534&mlon=5.17674#map=19/52.69534/5.17674
Op de luchtfoto en (Streetview) staan deze panden/adressen er niet. Volgens BAG wel. Bouwjaar 1975.
Gesloopt of nooit gebouwd?
Kan iemand die het snapt de panden en adressen aanpassen?
Dank u.
Gedaan.
Survey ter plekke denk ik nodig. De gebouwen staan ‘gewoon’ in de BAG maar hebben onjuiste afmetingen; de adressen staan under construction.
Ik zie wel dat arvdk recent de outline van de gebouwen gewijzigd heeft. Onterecht misschien?
Verzoek voor import te Boxmeer
Het betreft ingeplande woningen “proposed”. Bouw nog niet begonnen, maar wel al huisnummers aangemaakt.
Veel huisnummer-toevoegingen. Ik wil vanwege routering post huisnummervolgorde controleren.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.64545&mlon=5.95510#map=18/51.64545/5.95510&layers=N
Bij voorbaat dank,
Stephan
Verzoek voor import:
Zaltbommel, Pieterswiel nr. 1
Nieuwbouw gestart.
https://osm.org/go/0EvO17tmC?m=
Alvast bedankt!
Waarschijnlijk. Ik heb bij dit verzoek van Voorwaarts de omgeving mee genomen in een BAG update [Achavi]. Ik zal het betreffende pand even reverten.
Ook maar een terugmelding doen? Of gaat het mogelijk om een ondergronds bouwwerk?
Verzoek voor import te Boxmeer
Verzoek voor import Zaltbommel
Gedaan.
BAG-verzoek
Nieuwbouw duikcentrum Enkhuizen
Voorland 13 a Enkhuizen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68987&mlon=5.27559#map=19/52.68987/5.27559
Dank u.
BAG-verzoek
Nieuwbouw duikcentrum Enkhuizen
Voorland 13 a Enkhuizen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68987&mlon=5.27559#map=19/52.68987/5.27559Dank u.
Gedaan.
Overigens is er dus wat mis gegaan bij BAG, die heeft ze niet op gesloopt gezet, zodat ze zo’n 4 jaar geleden opnieuw geïmporteerd zijn.
Vandaag een reactie op mijn terugmelding gekregen, de panden zijn inmiddels op “gesloopt” gezet in de BAG.
Zie hier.
Bag-verzoek
Leemhorststraat 1 t/m 212 Hoorn
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64792&mlon=5.04961#map=17/52.64792/5.04961
Dank.
Bag-verzoek/herimport
Sporthal De Misse Den Dungen, Jacobscamp 25
Gedeelte gebouw gedateerd 1915 is weggehaald door BAG-ambtenaar na melding van mij.
Nu 1 gebouw met datum 2000: https://osm.org/go/0Eu3WId1H?m=
(leisure/name neem ik eventueel wel weer op)
Bedankt
Graag import nieuw gebouw (nu in gebruik): Kadijk 4, Groningen
Gedaan; pas jij de wegen e.d. aan?
Bag-verzoek
Leemhorststraat 1 t/m 212 Hoorn
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64792&mlon=5.04961#map=17/52.64792/5.04961Dank.
Gedaan!
Bag-verzoek/herimport
Sporthal De Misse Den Dungen, Jacobscamp 25
Gedeelte gebouw gedateerd 1915 is weggehaald door BAG-ambtenaar na melding van mij.
Nu 1 gebouw met datum 2000: https://osm.org/go/0Eu3WId1H?m=
(leisure/name neem ik eventueel wel weer op)Bedankt
Gedaan.
Leisure tags etc. neem jij voor je rekening.
Ik heb ook de huizen direct noordelijk (in aanbouw?) geïmporteerd. Als daar nog geen sprake van is; wil je ze dan weghalen (of melden, dan doe ik het)?
Dank, Martin.
BAG-verzoek
Nieuwbouw
Ketelduinweg 8 t/m 12 Petten
Ketelduinweg 15 t/m 20 Petten
Eriksstraat 18 t/m 22 Petten
Eriksstraat 49A t/m 49F Petten
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.76888&mlon=4.66492#map=19/52.76888/4.66492
Dank u wel!