Verzoek uitgevoerd!
Wil je zelf even kijken naar https://www.openstreetmap.org/way/466955746? Staat dubbel in BAG… Als het weg is, even een terugmelding bij BAG (laten) doen. Het gebouwtje nog niet verwijderen maar removed:building gebruiken, zodat de contour nog even bewaard blijft. Een perongelukke her-import zal denk ik niet zo snel gebeuren in een ander gebouw… maar toch.
Verzoek uitgevoerd
Kampen, Buitenhoek 17, die kon ik niet vinden in BAG, maar omdat de link gefocust was op nr. 25, heb ik die maar geïmporteerd.
Dat gebouwtje is gesloopt. Ik heb het op removed:building gezet. Ik zie wel meer gebouwen in Rijswijk-Buiten die volgens de BAG op sloopvergunning verleend staan, maar eigenlijk al een jaar geleden zijn gesloopt. Deze gebouwen staan in de BAG viewer over andere, nieuwe gebouwen heen.
Amstelveen
De schulp 1A,1B en
Burg. Haspelslaan 327 te Amstelveen
Nummer 327 is nog niet helemaal klaar maar dan zit ie er wel vast in.
kan ik zelf na verloop van tijd die construction tag er af halen.
Klopt, nummer bleek niet helemaal te kloppen, het moet Buitenhoek 25 zijn. Buitenhoek 17 gaat binnenkort wel verschijnen denk ik, is al verkocht namelijk. Bron: https://www.kavelsinkampen.nl/ Net als Koploper 12 en Buitenhoek 23!
Staat er op. Volgende keer mag je het met de hand toegevoegde gebouw laten staan. We kunnen die vervangen door het nieuwe BAG import en tegelijkertijd alle tags (en history) behouden.