Oke bedankt… Zal je commentaar nog op de changeset erbij zetten.
De Praktijkschool van het Grotius College in Delft is verbouwd. Er staat aanbouw (kas) tussen nummer 12 en 14.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.99471/4.35063
Staat er op.
Graag BAG import van een nieuw gebouw in Rijsoord. De gebouwen die er stonden heb ik al gesloopt op OSM en even construction ingetekend…
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84812/4.59564
De vlag dat het dak erop zit staat al vrolijk te wapperen.
Staat er op. Heb ook de hoek rond huisnummer 47-61 verwijderd en toegevoegd waar nodig.
Sander bedankt…
Graag een BAG import.
Arend Keldermanstraat 2 t/m 40
Gebroeders Cohenstraat 13 t/m 33
Heleen Ankersmitstraat 1 t/m 12
Johan Roebersstraat 1 t/m 43
Peeke Bosmastraat 1 t/m 24
Allen in Deventer:
http://www.openstreetmap.org/#map=17/52.27667/6.17256&layers=N
Alvast bedankt.
Staat er op. Dus nog niet de huizen aan de Lina Roetert Steenbruggestraat en de Albert Johan Gerardsstraat?
Je mag niet eens meer in je eigen woonplaats BAG importeren. Importeurs van waar dan ook nemen het gewoon over.
Dank jullie wel!
dvdhoven en ik hebben precies tegelijk een import gedaan. Alles (behalve de 2 door mij overgeslagen straten) staan er nu dubbel in :(. Mijn aanpassing was [EDIT: een paar seconden] eerder. Één van de twee reverten, dvdhoven? Jouwes of de mijne? Ik heb de revert tool in JOSM, zal ik het doen?
Gooi mijn spul maar weg
Verzoek voor BAG-import Maritim Congreshotel en Woontoren (in aanbouw) aan Bercylaan en Badhuiskade, te Amsterdam.
https://www.openstreetmap.org/changeset/52203120#map=17/52.38424/4.90262
Vast dank!
(mijn eerste verzoek, mochten er vragen/opmerkingen zijn dan hoor ik het graag)
Verzoek Bag-import voor Maritim Congreshotel en woontoren (in aanbouw) aan de Bercylaan en Badhuiskade te Amsterdam.
https://www.openstreetmap.org/changeset/52203120#map=17/52.38424/4.90262
Vast dank!
(mijn eerste verzoek, vragen/opmerkingen zijn welkom)
Gooi mijn spul maar weg
Ik heb alle dubbele gebouwen reverted. Volgende keer zal ik Deventer voor jou laten liggen;)
Verzoek Bag-import voor Maritim Congreshotel en woontoren (in aanbouw) aan de Bercylaan en Badhuiskade te Amsterdam.
https://www.openstreetmap.org/changeset/52203120#map=17/52.38424/4.90262Vast dank!
(mijn eerste verzoek, vragen/opmerkingen zijn welkom)
Bedankt voor je verzoek en welkom. Even wat opmerkingen/suggesties:
- De link naar OSM is prima. Als het om één gebouw of klein gebied gaat, probeer dan zo ver mogelijk in te zoomen naar dat gebied voordat je de link kopieert (de map=17 geeft het zoom niveau aan) Je kan ook nog gebruik maken van de ‘share’ functie (knopje rechts) en dan de pointer gebruiken om precies de locatie aan te geven.
- Je hebt al een gebouw toegevoegd. Dat is prima, we kunnen bij de import de tags gewoon overnemen op het geïmporteerde gebouw. Bij een import verzoek gebruiken we data die max 15 minuten achter loopt. Een edit vlak voor je verzoek zou risico kunnen lopen op een conflict.
- In dit geval is BAG een rommeltje op die locatie, normaal gesproken niet (zo erg). Als je dat van tevoren al ziet, kan je ook een BAG link meesturen met het gebouw wat je geimporteerd wil hebben. Zeg maar zo: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=Bercylaan%20300&resultOffset=0&objectId=0363100012247366&geometry.x=122152.606&geometry.y=488720.52&zoomlevel=6&detailsObjectId=0363100012208987
Maar in ieder geval goed bezig, ik zie uit naar meer verzoeken. Ik ga deze nu verwerken en staat er binnen 10 minuten op.
Groetjes, Arjan
Graag een BAG-import voor het pand Kayersdijk 35-39 / Mezenweg 1a-5a (de adressen in BAG lopen hier achter op OSM) in Apeldoorn:
en Knypn-Steghe 10 in Klarenbeek:
Alvast bedankt!
dvdhoven en ik hebben precies tegelijk een import gedaan.
Om herhaling te voorkomen ‘reserveer’ ik dit verzoek maar even Hij komt er aan! (Verzoek is uitgevoerd)
Graag een BAG-import voor het pand Kayersdijk 35-39 / Mezenweg 1a-5a (de adressen in BAG lopen hier achter op OSM) in Apeldoorn:
en Knypn-Steghe 10 in Klarenbeek:
Bij voorkeur de OSM link, de BAG-link is niet nodig, tenzij je wil aangeven welk gebouw je uit BAG bedoelt (bij dubbele BAG gebouwen of veel BAG panden rommelig bij elkaar)
Nummer 39, de ‘Massage Studio Apeldoorn’ staat wel in OSM en niet in BAG. Bedoelde je dat met het achterlopen? Corrigeer anders zelf even naar eigen inzicht.
Groetjes, Arjan
De volgende huizen zijn in aanbouw (hoogste punt al bereikt) in Rijswijk-Buiten. De BAG loopt achter in Rijswijk, dus daar staat nog ‘bouwvergunning verleend’.
- Notenboomtuin, gehele straat incl. hoekhuis Loofgang 2
- Sionsweg 1e en 1f
- Agave, Jasmijn en Oleander, gehele straat
De volgende huizen staan nog niet op Openstreetmap
Kampen, Zuiderzeestraat 2 t/m 16 https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.56022/5.90254
Kampen, Noordzeestraat 1 t/m 15 en 2 t/m 16 https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.56025/5.90314
Kampen, Skagerrakstraat 1 t/m 15 en 2 t/m 16 https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.55986/5.90410
Kampen, Hanzelaan 23 t/m 61 https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.55969/5.90368
Kampen, Knotwilg 2 t/m 22 https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.53250/5.92564
Kampen, Buitenhoek 17 https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.53118/5.92804
Kampen, Clara Welckerstraat 4 t/m 6 https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.53549/5.91755
Kampen, Koploper 14 https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.53606/5.91150