Staat er op. Die hele wijk kleurt oranje-bruin van de gebouwen met aangepaste geometrie. Ik zet 'm op m’n to do lijstje, dan pas ik de contouren binnenkort aan.
Oke… arvdk … bedankt.
Kwam gisteren ook nog langs dat nieuwe wijkje in HI Ambacht. Stratenpatroon wordt zichtbaar. Gebouwd is er nog niet.
https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.83623/4.65683
Graag import nieuwbouw stad Groningen (bouw in volle gang):
- twee rijtjes woningen Tonkensstraat (1 t/m 19 oneven) / Eelkemastraat (40 t/m 60 even)
- vrijstaande woningen Eelkemastraat 1 t/m 45 oneven
- Lunettenhof: ondergrondse parkeergarage nr. 9-1, woningen nrs. 1 t/m 38, appartementencomplex (47 t/m 87)
- woon/zorgcomplex Leyhoeve: Helperpark 256 t/m 270-9
Staat er op. Ik heb gelijk wat parking tags mee gegeven aan de ondergrondse parkeer garage. Pas gerust aan naar eigen inzicht.
Bedankt weer, arvdk.
Sander bedankt voor de BAG updates in Overijssel …
staat er op!
Mijn dank weer.
Wellicht kan dit waarschijnlijk zelf getekende rijtje huizen aan de Emmastraat in Sprang-Capelle officieel geïmporteerd worden met adresnodes en al?
https://www.openstreetmap.org/changeset/52425493
Graag BAG import
Staat er op. Enkele huizen stonden precies dubbel in BAG. Op OSM staan ze nu enkel, met 2 BAG:ref values.
Kan iemand dit gebouw weghalen van de kaart. Het tuincentrum (Welkoop) en het pand van de fysiotherapeut zijn gesloopt. Nieuwbouw staat misschien al wel in de BAG, maar voorlopig komt dit er niet van door problemen met het bestemmingsplan.
Mag je ook gerust zelf doen, zeker als het uit BAG verdwenen is. Lokale kennis gaat boven BAG. Ik heb hem in dit geval met een note laten staan, met de tag removed:buidling=*(zodat hij wel van de gerenderde kaart verdwijnt) met je opmerking erbij. Voor mensen die het tegenkomen, snappen dan de situatie
BAG-verzoeken:
Pand bijna klaar !!
Bijgebouw: Bovenweg 312 Sint Pancras 0416100000246031
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65021&mlon=4.77674#map=19/52.65021/4.77674
Zwanenbloemstraat 1 t/m 19 + Watermuntstraat 1 t/m 11 Heerhugowaard
16 nieuwbouwwoningen / bouw gestart / casco staat
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67167&mlon=4.86557#map=17/52.67168/4.86557
Berrie 8 Oudkarspel / per 1 okt. in gebruik.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70247&mlon=4.78003#map=17/52.70247/4.78003
Nieuwbouw appartementen / fundering en deel casco staat
Frieseweg 2A t/ 6 G Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63280&mlon=4.75534#map=17/52.63281/4.75534
Dank U!
BAG verzoek: kan iemand de ontbrekende panden in de houthavens amsterdam importeren, ik heb helaas geen adressen, maar ze zijn gemarkeerd in OMS met notes. Bij voorbaat dank
ik heb helaas geen adressen
Adressen kun je meestal vinden in de BAG-viewer (en zo niet dan is er waarschijnlijk niets om te worden geïmporteerd): https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=160000&geometry.y=455000&zoomlevel=0
SCNC:ik heb helaas geen adressen
Adressen kun je meestal vinden in de BAG-viewer (en zo niet dan is er waarschijnlijk niets om te worden geïmporteerd): https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=160000&geometry.y=455000&zoomlevel=0
Bij voorkeur de link naar OSM. We kunnen dan op openstreetmap.org direct ‘Edit->Edit with Remote Control (JOSM or Merkaartor)’ klikken en JOSM is direct op de juiste locatie geopend. https://www.openstreetmap.org/note/816177#map=17/52.39334/4.87979&layers=N
Staat er op. Graag even zelf controleren. Er staan wat gebouwen dubbel. Misschien parkeer garage?
BAG-verzoeken:
Pand bijna klaar !!
Bijgebouw: Bovenweg 312 Sint Pancras 0416100000246031
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52. … 21/4.77674
Zwanenbloemstraat 1 t/m 19 + Watermuntstraat 1 t/m 11 Heerhugowaard
16 nieuwbouwwoningen / bouw gestart / casco staat
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52. … 68/4.86557
Berrie 8 Oudkarspel / per 1 okt. in gebruik.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52. … 47/4.78003
Nieuwbouw appartementen / fundering en deel casco staat
Frieseweg 2A t/ 6 G Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52. … 81/4.75534
Dank U!
Deze staan er op.
BAG-verzoek:
Adressen:
van Veenweg 96/98/100 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66770&mlon=4.85595#map=18/52.66770/4.85595
Adres:
Beukenlaan 1 B Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66492&mlon=4.84893#map=18/52.66492/4.84893
Adres:
Beukenlaan 1 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66416&mlon=4.85019#map=18/52.66416/4.85019
Adres:
Krusemanlaan 3 en 5 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67676&mlon=4.86632#map=18/52.67676/4.86632
Adres:
Vroedschap 1 Zuid-Scharwoude
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68710&mlon=4.80403#map=19/52.68710/4.80403
Adres:
Schuit 2 1724BD Oudkarspel/Langedijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70322&mlon=4.77956#map=17/52.70322/4.77956
Adres:
Westelijke Randweg 3 Broek op Langedijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67157&mlon=4.79938#map=17/52.67158/4.79938
Adres:
Umbriëllaan 2 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67022&mlon=4.82745#map=19/52.67023/4.82745
Dank u.
BAG-verzoek.
Nieuwbouw appartementen
Heereweg 65-69 Schoorl / 27 adressen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70456&mlon=4.69242#map=19/52.70456/4.69242&layers=N
Adres:
Hertog Aalbrechtweg 4 Alkmaar (geen BAG?)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64366&mlon=4.76660#map=19/52.64366/4.76660
Adres:
Hertog Aalbrechtweg 6 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64231&mlon=4.76840#map=19/52.64231/4.76840
Adres:
Diamantweg 14 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.60487&mlon=4.75502#map=17/52.60487/4.75502
Dank U!