Закралась копі-пейст помилка в нове розпорядження Р-63 Від автомобільної дороги Н-03 (Данківці) - Вартиківці - контрольно-пропускний пункт “Сокиряни”
помилково назвали Р-63 Чернівці - Вашківці - Путила - контрольно-пропускний пункт “Руська” з під”їздом до контрольно-пропускного пункту “Шепіт”
Окремим рядком є і Т-26-01 Чернівці - Вашківці - Путила - контрольно-пропускний пункт “Руська” з під”їздом до контрольно-пропускного пункту “Шепіт”
В Чернівецькій області з 33 Т-- доріг залишилося тільки 11. Теж підозріло.
Тому, що те, що стало застарілим у 2013 році і можливо десь і кимось було вживаним у 2013 сьогодні вже ніким не вживається.
old_name, old_ref, old_* - для старих, але досі вживаних(наприклад на табличках) назв, номерів.
Тут як в судоку - тільки від вже відомих точок. Тобто Якщо дорога починається від перехрестя і закінчується в Нську, і має 15км то треба від того перехрестя знайти 15км і +/- туди буде йти дорога по самому Нську.
Я коли мапив О- дороги по Житомирській області то складалось таке враження що їх просто по картам реєстрували. Тому знайти трасування не буде складно.
А трасування по Кіровограду викликає якісь питання? Наче логічно. Там крім того що в рілейшн включено і частину М12 то все нормально. Ту частину М12 я видалив з зв’язку.
вопрос был немножко другой: - официально как узнать кудой идет дорога?
смотреть на знаки? Тогда если с юга заехать в город и ехать по знакам на Киев, дорога в ОСМ и знаки в городе не совпадают.
кроме того не все знаки есть, куда ехать хз.
Шановне співтовариство! Виникло важливе питання щодо подальшого нанесення місцевих автомобільних шляхів України.
Нам з Вами треба визначитись як позначати обласні та районні автошляхи. Чи використовувати дефіс для позначення офіційного номера автошляху та у тезі (ref=О-06-15-03, ref=С-031212), чи відмовитись від його використання через декілька причин:
Відображення номера на мапі та у влаштунках із дефісом займає значно більше місця, особливо у малоформатних навігаторах.
У офіційних документах повний безлад щодо наявності чи відсутності дефісів.
Наразі в базі ОСМ місцеві шляхи нанесені як з використанням дефісу після літери (О-…,С-…), так і без нього.
Отже, треба визначитись яка схема позначення номерів місцевих шляхів стане надалі приоритетною, як для користувачів, так і для програмного забезпечення, що полегшує подальше нанесення і використання цих номерів.
…
Особисто я за відмову від дефісів у місцевих автошляхах.
…
Наразі вікіпедія не використовує дефіси навіть в територіальних автошляхах України, тобто іменує статті ‘Автошлях Т 0101’
1, згоден, але хто буде це робити? )
3. Оф. документи створюються поза системою/стандартом, бо його нема.(
4. згоден. сам хочу посперечатися з цього приводу з педистами, хоча у разі успіху й прийдеться виправляти посилання.
5. згоден. див п.4
6. згоден.)))
@dudka
Павло, якщо я вірно зрозумів Вашу думку у п.3 усі дороги Житомирськоі обл., які зараз нанесені із дефісом треба перейменувати без дефіса, як в базі осм, так і в вікі? А також робити це і з іншими шляхами України згідно офіційних документів.