Panowie, posiadam dwa świeżutkie ślady GPX i trzech odcinków dróg brakuje na mapie OSM. Są to krótkie w miarę proste odcinki z rejonu gminy Mordy, powiat Siedlce, woj. mazowieckie. Do kogo mogę się zgłosić żeby uzupełnił braki na mapie?
PS. Przy okazji zapytam czym są te czarne linie w okolicach wsi Wielgorz ( również mazowieckie, powiat Siedlce, gm. Mordy )?
Mam prosbę do kogoś kto lubi rysować lasy (wink wink). Do zrobienia jest cala ta okolica pod Krasynstawem, gdzie drogi i sciezki nanioslem chyba dosc kompletnie, ale na poprawienie tych wszystkich lasow nie mam juz sily.
Prośba o zrobienie tego ronda. Rondo już działa. Ja nie chcę tykać bo pewnie w josmie łatwiej poprawić relacje. Rondo ma miniwysepki z każdej strony. https://www.openstreetmap.org/#map=19/50.06234/19.80443
Ja geometrię poprawię jutro
Chodzi o rozwidlanie się dróg dochodzących do ronda, z jednokierunkowymi wjazdami i zjazdami. Zrobione Tylko kształt dopasować do zgodnego z rzeczywistością.
Wyslalem emaile i do gminy, i do PTTK Kroscienko. Dam znac.
Niebieski szlak nanioslem, ale do zielonego i zoltego to jednak potrzebne beda slady. Sa bardzo zle mapki na stronie PTTK Kroscienko zamieszczone, ale srodkowy przebieg zielonego jest dla mnie niejasny, oraz koniec zoltego nijak nie zgadza mi sie z tym co mamy w OSM.
Osobiście nie uznaje tego za kardynalny błąd. Szczerze powiedziawszy często sam tak robię gdyż w przeciwnym przypadku jak dam wyszukiwanie obiektów w okolicy na garminie mam całe strony obiektów o nazwie “uknown”
Odezwała się do mnie bardzo miła urzędniczka z gminy Czorsztyn. Bardzo jej zależy na naniesieniu szlaków na mapę, śladów nie mają, ale urzędnicy specjalnie dla nas zbiorą je w terenie (!), nie tylko tych trzech nowych, ale w ogóle wszystkich (!!!). Wow.