Усі статті з розділу Сільські автомобільні дороги України загального користування в Автомобільні шляхи України.
Навіть абзац там є:
Індекс Р уже зайнятий для регіональних доріг. А сільські дороги - це дороги сільської ради/вулиці села, які не входять у затверджену мережу доріг державного і місцевого значення.
Якщо небуде заперечень спільноти - на днях внесу зміни.
Тут очень интересно девки пляшут.
В теории, как это описано в нашем разделе вики, 5.1 - это highway=motorway, а 5.3 - motorroad=yes
На практике, единственная (вроде бы?) 5.3 (М-29) в Украине отмечена как highway=motorway, что с одной стороны, не соответсвует договоренностям, но с другой стороны, позволяет отличить ее от другой паралельной highway=trunk (М-18), которая обычная дорога через НП с одноуровенвыми пересечениями, неразделенной проезжей частью и общим доступом.
Хм, почему же М-29 в реальности не обозначена знаком 5.1?
Тут есть 2 варианта:
Понижаем М-29 до trunk, с добавлением motorroad=yes. Отличаем по зелёным шильдикам “М-29”.
Меняем в вики требования для highway=motorway: вместо неявного “наличие знака 5.1” ставим явные требования, которые должна выполнять дорога, чтобы получить знак 5.1.
Хорошая блок-схема.
Касательно дворовых проездов: правило про living_street=yes общепринятое? До этого использовал driveway, т.к. считал, что для living_street=yes тоже нужен соответствующий знак “пешеходная зона” (но при этом дорога - сервисный проезд, а не именованная улица, как у highway=living_street).
Читал в российской ветке, что дворовой проезд - это пешеходная зона, даже если нет знака. У нас, вроде также: http://pdd.ua/33/5.31/ http://pdd.ua/26/ - 26.1 и 26.2.
Зтикнувся з проблемкою при теганні обласних доріг Житомирщини, те що частина дороги може співпадати з іншою - то й так ясно. А якщо вона на 100% співпадає з іншою? Що тоді робити? Чи це хтось з чиновників десь напартачив?
Приклад: O-061824 Біла Криниця - Радомишль (29,1км) повністю співпадає з T-10-05 плюс Т-06-08, альтернативної дороги там бути не може, тому-що є річка Тетерів і найближчий міст в Жт.області саме в Радомишлі. Чи поряд он O-061825 /Біла Криниця - Радомишль/ - Білка (4.0км) повністю є частиною Т-10-15.
Це житомирські дорожники включили “свої” ділянки в “київську” номерацію? чи хтось щось наплутав? Як позначати? поверх через ;O-061824 ?