Het lijkt opgelost nu! Ik kan het tenminste niet meer reproduceren nu. (Wel eerst even hard refreshen om de oude versie uit de cache te krijgen)
Eggie, is het bij jou nu ook opgelost?
Bèta 0.7.
De links in het popupwindow zijn weer terug. Ik ben nog niet tevreden over de layout, maar had ze te vaak nodig om te kunnen werken. Ik zoek nog naar een mooiere oplossing.
Toegevoegd is ook de HikeBike layer die ik bruikbaarder vind (voor Taglocator) dan de World Topo en Google Sat, die zijn dus verdwenen.
Tenslote is de wikipagina ook behoorlijk aangepast.
Leuk ook dat er meer belangstelling voor Taglocator is, zoals Escada (#182) al aangeeft in zijn link.
Marc, ik begrijp dat je onmogelijke alle pois kan renderen, maar bij shop ontbreken een aantal van de meest gebruikte pois, zoals supermarket, bakery, kiosk cars etc. Misschien een idee om die lijst ook in alfabetische volgorde te zetten?
Waar ook heel veel naar gevraagd wordt is een mogelijkheid om met een druk op de knop de pois te kunnen downloaden zodat je ze kan laden in je GPS.
Dat zou kunnen met overpass maar dat is voor de leek geen handige tool. Als jouw tool dat tzt zou kunnen wordt het een killer app
Nu kan ik het ook invullen in de custom user pois, bijvoorbeeld shop=*
Ik type dat dan over, dwz ik delete alle zinnen die er in staan (eigenlijk moet je dat niet in het invulveld zetten maar in een popup of zo) en laat dus shop=* staan.
Maar dan vindt de taglocator niets. Je moet dus alleen shop invullen om alle shop=* te zien, dus het voorbeeld zet de gebruiker op het verkeerde been.
Dan wil je zeker ook een poi speciaal voor ligfietsen?
Er is ook een clear toets!
De bedoeling is dat je dan “*****” vervangt door wat je zoekt, bv. shop=car. Zo staat het in ieder geval beschreven in de handleiding en dat werkt.
Maar zo zie je dat testen heel nuttig is, want jouw manier om alle shops te vinden had ik nog niet eens geprobeerd. Maar het werkt inderdaad wel! Heel handig moet ik zeggen!
In de hele database staan maar 2 pois met bicycle:recumbent dus dat is teveel gevraagd, maar wel >50.000 pois met shop=car.
Mijn bezwaar was dat shop=* niet werkt, hoewel dat wel in jouw voorbeeld tekst staat genoemd als zijnde supported (handleidingen lees ik nooit ;)).
Dat jouw bedoeling is dat je dan “*” vervangt door wat je zoekt, bv. shop=car begrijp ik wel, maar zo staat het er niet.
Marc, ik heb ook nog een probeersel plant_nursery, ik dacht daarmee de omgeving van het Westland en Boskoop af te speuren. Maar krijg geen resultaat, kan dat ?
Goed nieuws voor iedereen! Vanaf heden (0.7a++) is het mogelijk om in de user pois iedere denkbare waarde in te geven!
Dus ook landuse=plant_nursery. (Die waren er overigens niet zoveel).
Zie hieronder:
Let op: voor sommige tags is een enorme hoeveelheid data aanwezig en het duurt dus een tijd voor alles zichtbaar is.
Doe maar een landuse=grass in Zuid-Holland.
Nog even een voorbeeld van de nieuwe, verruimde functionaliteit in de user-pois:
Voor het zoeken naar de highway=* tag zijn natuurlijk andere tools meer geschikt, temeer daar mijn tool alleen maar de node op zo’n weg laat zien en niet de hele weg. Maar voor andere tags is het heel handig. Bv. alle bushalte’s en cafés voor een avondje zorgeloos stappen!
De layout van het popupvenster is wat gewijzigd en het blokje met links aan de onderzijde is nu aan/uit te zetten.
Tevens heb ik de link naar de OSM node/way/relation die eerst boven de tabel stond, naar onderen verplaatst als laatste item in die tabel:
Ook in het Rijksmuseum is iemand met die alt_name:es bezig geweest!
Toevoegingen:
Als er een “image” tag in de data zit, dan is de link naar dat plaatje nu ook actief, en je kunt hieronder ook zien dat als er in het veld met Architecten meer namen staan, ze dan netjes onder elkaar komen te staan: