Die fixme tag leek me eigenlijk belangrijk genoeg (met het oog op lokaliseren van knelpunten) dat ik hem een vast plaatsje heb gegeven.
Hij staat nu onder het Various menu.
Zijn er meer van dergelijke zaken die een vaste plek rechtvaardigen?
Aan beide bestellingen is inmiddels voldaan:
(En uiteraard is die thumbnail ook klikbaar ) .
Edit:
Plaatje werkt nog niet altijd goed.
Bv. hier: http://www.openstreetmap.org/way/58881955 waarbij het plaatje een lokaal bestand (b)lijkt te zijn
en hier: http://www.openstreetmap.org/node/1200367951 waarbij het plaatje op de wikimedia staat (je ziet een broken link plaatje). Het vreemde is dat mijn voorbeeld met de Eiffeltoren (ook op wikimedia) wél werkt.
Gelukkig blijven we zo bezig, anders ga je maar de hele dag uit het raam zitten staren…
Edit 2:
Voorlopige conclusie:
Eiffeltoren ( en soortgelijke, wél werkende plaatjes) hebben een link rechtstreeks naar het plaatje zelf. Daar kan ik dus een thumbnail met link van maken
Broken link plaatjes hebben een link naar het wikipedia-artikel met daarin weer een plaatje. Daar kan ik geen thumbnail van maken maar wel een werkende link…
Knap, en snel, gedaan van je! Zo komt die bloknoot natuurlijk nooit vol :). Ik ga nog 's ff nadenken om er toch wat punten aan toe te voegen (naast dat ene puntje van me dat er nog wel op staat als het goed is).
In een subtopic kwam de volgende wens aan de orde:
Mogelijkheid tot highlightning van Poi bij zoeken en selecteren in het zoek vak “search with nominatim”
In zulke gevallen is het dus handwerk door op de more info link te klikken en van daaruit verder te werken. Het kostte me dit keer maar drie klikken diep, maar ik heb ook al eens 10 klikken verder moeten kijken. Vooralsnog is het me onduidelijk waarom die “fixme” opduikt op de door jouw gegeven plaats.
Misschien moet ik de querry bij die fixme’s niet op relaties loslaten. Ik zal eens zien wat dat oplevert in jouw link.
Image-links zijn problematisch en hier een overzicht van de manieren waarop een image-link is opgenomen in de database.
Eerst even de links die makkelijk naar een thumbnail kunnen worden omgezet:
Ik heb het voorlopig zo opgelost dat ik in de gevallen 1 en 2 de thumbnail laat zien en in de gevallen 2-5 gewoon de werkende link (maar dus zonder Thumbnail) laat zien.
Bij situatie 6 zie je nog steeds een broken link plaatje.
Ondertussen zoek ik naar manieren om wél die thumbnail te kunnen laten zien.
Ik heb in de huidige update de relaties inderdaad weggelaten bij het zoeken naar fixme/FIXME.
Daarmee verdwijnen inderdaad de door Jan aangegeven onduidelijke fixme’s.
Maar daarmee zijn ze natuurlijk nog niet opgelost…
Hier is iets geks aan de hand!
Waarom plaatst taglocator dat verkeersbord (NL:G11) in de Nieuwe Maas?
De andere borden op dat fietspad liggen keurig op hun plaats!
He, die heb ik vorige week toegevoegd.
Daar viel me trouwens op dat de bestaande tags op het fiestpad ingesteld stonden voor G12a. Na even nazoeken blijkt dit per 1 januari gewijzigd.
Maar op Rotterdam Zuid zie ik toch nog enkele G12a borden staan en niet op de op die website genoemde uitzonderingstrajecten staan vermeld.
In deze stad hoef je nooit lang naar een bushalte te zoeken!
Ik heb een aantal keuzen toegevoegd in de rubriek Various: Monumental Tree, Busstop, City, Town, Village.
Zijn er nog meer onderwerpen die in die rubriek wel handig zouden zijn?
Weet je welke stad dit is? (Nee, geen prijzen te behalen…)
Deze monumentale boom heb ik zelf van de week nog op de kaart gezet. Ik kwam er langs en was verbaasd dat dat nog niet gebeurd was!