Але це не стариця. В тому то й справа, що не існує відповідних теґів.
І взагалі в мене таке відчуття, що розробники стандартного рендеру увесь час б’ють байдики і декілька разів на рік сідають за клавіатуру. Де бляха мої фонтани поділись? Тільки помітив, що їх нема, хоча я їх бачив раніше.
Тут три файли - кордони області, кордони районів, кордони рад. Просто відкривай їх через File->Open в Джосмі. Але все одно краще продивись кожну лінію, або ще краще - роби частинами, щоб не заплутатися.
TMS підключити не вдалося, мабуть щось в налаштуваннях не увімкнув. Видає червоний фон з помилкою. Ну да ладно.
А от за 3 файли велике спасибі! Кордони районів з файлу відрізняються від тих що вже нанесені на карті. Наскільки я розумію, точність меж районів і тих що вже на карті, і з файлу - досить відносна? Наприклад: село Радча Тисменицького району - межа району проходить через село, а не на межі з сусіднім селом Іваниківка. І таких місць багато, де виникають сумніви щодо точності кордону.
Всі питання по точності до http://atu.gki.com.ua/ua/map бо кордони взяті з цього сайту :). Так, після використання цих кордонів їх бажано відредагувати по кадастру. Але там також можуть бути й помилки трасеру, наприклад, лінії не з’єднані, або десь проміжок. Тож будь уважним, і роби все поступово.
Я так розумію, що грішать і Держземагенство і кадастр. Але хто з них більше? Правду, мабуть не знає ніхто. А з кадастровою картою я на ви, не розумію іноді тих зелених ліній і що вони розмежовують. Коротше мапитиму так же відносно як і вони, хоча я це дуже не люблю.
Кадастр набагато точніший. Залені лінії розмежовують усе підряд, в тому числі і кордони рад, районів, областей. Я робив так - спочатку промальовував кордони по карті Держземагенства, а потім редагував по кадастру, використовуючи його як підоснову в Джосмі. Там треба вибирати правильні зелені лінії, але вже маючи якусь основу це зробити досить просто. Ставиться кадастр ось так:
На жаль в мене видає помилку при встановленні і цього WMS .
Мабуть я не вмію встановлювати шар wms. Може який втулок потрібно додатково встановити?
Шукав в гуглі про проблему. В російському сегменті знайшов( там теж в когось проблема була - червоні квардрати і помилка): В линуксе достаночно запустить JOSM из терминала, в виндоус наверное надо как-то запустить JOSM через java.exe, вместо javaw.exe если я ничего не путаю.
В мене в диспечері задач відобрачається саме javaw.exe. Чи це тут ні при чому?
Так, я остаточно заплутався із дорогами. Поясніть, як замапити ось цю дорогу - unclassified чи track? Вона йде від села до дороги поряд із селом і дуже часто розгалуджується.
Та ні, нічого додатково встановлювати не треба. Спробуй ось так:
Інструкції підключення у JOSM:
1. Відкрийте меню "Фон/Налаштування фону".
2. У вкладці "Постачальники фонів" натисніть на кнопку +WMS.
3. У перше поле введіть наступний URL: http://textual.ru/uakadastr.php та натисніть "Отримати шари".
4. Оберіть шар з назвою kadastr та натисніть Так.
Новий шар має одразу з'явитися в меню "Фон".
Я б замапив її (там де стоїть червона крапка) як «track». Так як вона йде від села в поля і призначена, скоріш за все, для руху сільгосптехніки та для під’їзду саме до полів.
http://atu.gki.com.ua/ua/map устаревшая. Мой посёлок, обозначен на этой карте (она совпадает с картами генштаба) маленьким аппендицитом. С того момента нашему посёлку выдали два поля под застройку частных домов. Моему дому, на этом самом новом поле, уже лет 15-ть.
На данный момент актуальна как я понимаю, кадастровая карта
PS: для заштрихованых зон, есть какое-то обозначение? (по центру)