Ликбез. Как правильно мапить

Чисто по кадастровій карті нічого не намапиш. Треба, щоб були лінії меж, які вже по кадастру можна редагувати. Ну або існує якийсь ще метод малювання по нашому кадастру, про який я не чув.

Хм, почему? Всё прекрасно обрисовывается. Тоненькая жёлтая линия. Предыдущая страница - обсуждали.

Ну тоді наведу приклад: яка з цих зелених ліній ліній є межою сільради, яка є межою міста, а яку взагалі не потрібно обмальовувати? Тільки не використовуючи інших карт.

http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=451527#p451527

Але ж вам там підказали, що треба використовувати додаткову мапу:

А це саме те, про що я й кажу. То чому б тоді не використовувати зручну карту від http://atu.gki.com.ua/ua/map, щоб бачити все відразу замість пошуку в довіднику КОАТУУ?

Obertun Alexander,
все одно не розумію, як можна мапити по кадастру. Можете пояснити, як почати мапити кордони сільрад із мого прикладу вище?

У Кременчука КОАТУУ: 53104*****. Крайние участки под этим КОАТУУ обводите по внешней стороне.
Как подключать слой, выше описывалось

Дяяяякую! На цей раз все вдалося!:smiley:

Особисто я, вчора, поки ще не міг підключити фон кадастру, то за допомогою сайту http://www.map.land.gov.ua/kadastrova-karta клікав мишею в різних місцях біля зелених ліній і в маленькому віконечку видавало інформацію який район і коатуу. Копіював його і в гуглі шукав якій раді чи населеному пункту він належить. Населений пункт має свій коатуу і сільська рада має окремий коатуу. Відповідно - село має одні межі, сільрада інші - бо до неї, як і до селищних чи міських, можуть належати по кілька населених пунктів. Відповідно, знаючи вже кілька коатуу даної ділянки можна по зелених лініях визначати, яка частина місцевості до чого належить. В тому місці де я родився і приблизно знаю які землі якій раді належать - то кадастр все добре відображає. В тім, мені здається що дані все ж давно (можливо кілька років) не оновлювалися. Принаймні, один новий мікрорайон по факту належить до одного нас.пункту, а на кадастрі - ще до іншого. Тому, всі ці карти - вони дуууже відносні. Я навіть не знаю, чи є в Україні хоча б якась одна достовірна карта.
А взагалі, мій спосіб мабуть не самий зручний і швидкий, але, якщо вірити кадастру - то “±” достовірний.

OSM :slight_smile:

Ну а я роблю ось так, якщо кордони ще не намальовані: підкладаю під кадастр шар із того “неточного” сайту, і вуаля - можна мапити. Дивишся на червоні “неточні” лінії, а малюєш по зелених. Швидко і дуже просто, без пошуку відповідних номерів, а також без обклікування кожного міста.

Так, ті мапи неточні, це я не заперечую. Але мапити, використовуючи їх, набагато простіше.

До речі, як раз сьогодні витягнув шар меж населених пунктів. В режимі онлайн не працює через ідіотську проекцію, але якщо завантажити через SAS планету, то потім можна підключити в JOSM’і. Якщо комусь потрібно, то можете завантажити налаштування для SAS планети ось тут.

Потом лучше перепроверить. Может какой-нибудь участок, за это время перешёл в собственность города. Город же расширяется)

А смысл неточно маппить? Лучше уж не маппить вообще.

Це що жарт? Я ж показав навіть скріншотом, що маплю по кадастру. Про які неточності йде мова? Чи може ви пропонуєте взагалі не мапити по ньому, бо він також неточний?

Генштабовские (они же, как я понимаю у вас красные) не точны и могут в некоторых местах проходить по устаревшим границам, хоть и будет идти по зелёной линии. Может быть такое, что кусок територи перейти в границу города, а вы его оставите и не внесёте т.к. обрисовываете по старым границам. Вот я к чему. Проверить номера всё-равно желательно.
Доброй ночи.

Я зрозумів. В мене не генштабівські, а ось ці http://atu.gki.com.ua/ua/map . Так, перевіряти завжди бажано.

Сходи - нормально.
Приклад деталізованого стадіону - Національний стадіон у Варшаві: на osm.org, на F4Map

В моей области генштабовские точно совпадают с этой.

Для примера (Неровные линии) красным это новые территории, синим - перешедшие территории к другому посёлку.

Ви неправильно зрозуміли - я не використовую цю карту, яка в вас на підложці, тільки кордони сільрад з неї. Межі населених пунктів - то зовсім інша тема.