Чисто по кадастровій карті нічого не намапиш. Треба, щоб були лінії меж, які вже по кадастру можна редагувати. Ну або існує якийсь ще метод малювання по нашому кадастру, про який я не чув.
Ну тоді наведу приклад: яка з цих зелених ліній ліній є межою сільради, яка є межою міста, а яку взагалі не потрібно обмальовувати? Тільки не використовуючи інших карт.
Але ж вам там підказали, що треба використовувати додаткову мапу:
А це саме те, про що я й кажу. То чому б тоді не використовувати зручну карту від http://atu.gki.com.ua/ua/map, щоб бачити все відразу замість пошуку в довіднику КОАТУУ?
Особисто я, вчора, поки ще не міг підключити фон кадастру, то за допомогою сайту http://www.map.land.gov.ua/kadastrova-karta клікав мишею в різних місцях біля зелених ліній і в маленькому віконечку видавало інформацію який район і коатуу. Копіював його і в гуглі шукав якій раді чи населеному пункту він належить. Населений пункт має свій коатуу і сільська рада має окремий коатуу. Відповідно - село має одні межі, сільрада інші - бо до неї, як і до селищних чи міських, можуть належати по кілька населених пунктів. Відповідно, знаючи вже кілька коатуу даної ділянки можна по зелених лініях визначати, яка частина місцевості до чого належить. В тому місці де я родився і приблизно знаю які землі якій раді належать - то кадастр все добре відображає. В тім, мені здається що дані все ж давно (можливо кілька років) не оновлювалися. Принаймні, один новий мікрорайон по факту належить до одного нас.пункту, а на кадастрі - ще до іншого. Тому, всі ці карти - вони дуууже відносні. Я навіть не знаю, чи є в Україні хоча б якась одна достовірна карта.
А взагалі, мій спосіб мабуть не самий зручний і швидкий, але, якщо вірити кадастру - то “±” достовірний.
Ну а я роблю ось так, якщо кордони ще не намальовані: підкладаю під кадастр шар із того “неточного” сайту, і вуаля - можна мапити. Дивишся на червоні “неточні” лінії, а малюєш по зелених. Швидко і дуже просто, без пошуку відповідних номерів, а також без обклікування кожного міста.
Так, ті мапи неточні, це я не заперечую. Але мапити, використовуючи їх, набагато простіше.
До речі, як раз сьогодні витягнув шар меж населених пунктів. В режимі онлайн не працює через ідіотську проекцію, але якщо завантажити через SAS планету, то потім можна підключити в JOSM’і. Якщо комусь потрібно, то можете завантажити налаштування для SAS планети ось тут.
Це що жарт? Я ж показав навіть скріншотом, що маплю по кадастру. Про які неточності йде мова? Чи може ви пропонуєте взагалі не мапити по ньому, бо він також неточний?
Генштабовские (они же, как я понимаю у вас красные) не точны и могут в некоторых местах проходить по устаревшим границам, хоть и будет идти по зелёной линии. Может быть такое, что кусок територи перейти в границу города, а вы его оставите и не внесёте т.к. обрисовываете по старым границам. Вот я к чему. Проверить номера всё-равно желательно.
Доброй ночи.
Ви неправильно зрозуміли - я не використовую цю карту, яка в вас на підложці, тільки кордони сільрад з неї. Межі населених пунктів - то зовсім інша тема.