Staat nog op ‘planned’ en op okt '21 foto nog niets te zien. Wordt er echt gebouwd?
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117954532
en
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117954687
Indien te veel of te weinig, dan hoor ik dat wel!
Zou iemand een import doen van de nieuwbouw in Zaandijk:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.47544&mlon=4.81104#map=19/52.47544/4.81104
Bedankt!
ja
Zou iemand een import doen van de nieuwbouw in Zaandijk:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.47544&mlon=4.81104#map=19/52.47544/4.81104
Bedankt!
Gedaan in deze changeset http://overpass-api.de/achavi/?changeset=117958479
Ik ben lokaal niet bekend dus zal verder niks editen, de BAG zegt alleen wel dat de gebouwen al in gebruik zijn, dus mogelijk kan het landuse=construction gebied weggehaald worden.
Bij deze diverse verzoeken:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.19024/5.60193
Paulus Potterstraat
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.18782/5.60155
Frans Halsstraat
https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.19290/5.60984
Div. huizen in nieuwbouwwijkje
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.18662/5.61865
Verbouw en nieuwbouw
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.19009/5.61838
Nieuwbouwwijkje
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.18110/5.60842
Nog een nieuwbouwwijkje
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.17827/5.59896
Goudkamp
Zal nieuwe straten erna intekenen.
In deze wijk klopt iets niet. De BGT en 7.5cm PDOK luchtbeelden komen netjes met elkaar overeen, maar de BAG en OSM zeggen wat anders. Kan iemand hier kaas van maken?
De BAG en luchtfoto dec/jan komen goed overeen net als de BGT.
De eerdere import was wellicht gebaseerd op oude data?
Ik heb het wijkje opnieuw geïmporteerd: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117993769
Ik was virtueel in Weesp aan het rondneuzen toen me opviel dat Aetsveldseweg 2 geen bijbehorende pand(en) heeft: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.30204/5.03630. Zou iemand deze (opnieuw) willen importeren? Bedankt.
Even gekeken, maar ik zie bij Aetveldseweg 2 gewoon een pand staan. Maakt deel uit van een rijtje huizen. Kan het zijn dat er ergens een losse adresnode zwerft?
Even gekeken, maar ik zie bij Aetveldseweg 2 gewoon een pand staan. Maakt deel uit van een rijtje huizen. Kan het zijn dat er ergens een losse adresnode zwerft?
Ik begrijp niet wat je bedoelt, Dick. Als je mijn OSM link volgt zie je inderdaad een losse adresnode, maar daar hoort dit bij: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=Aetsveldseweg%202&resultOffset=0&objectId=0457200000521684&geometry.x=131063.53228125&geometry.y=479357.39215625&zoomlevel=7&detailsObjectId=0457010000061424 En dat is geen rijtjeshuis.
Ah, ik heb het misverstand, er is een Aetveldselaan en een Aetveldseweg.
Berichten kruisen elkaar, ik ga aan de slag
En geïmporteerd
emvee:Zou iemand een import doen van de nieuwbouw in Zaandijk:
Gedaan in deze changeset http://overpass-api.de/achavi/?changeset=117958479
Ik ben lokaal niet bekend dus zal verder niks editen, de BAG zegt alleen wel dat de gebouwen al in gebruik zijn, dus mogelijk kan het landuse=construction gebied weggehaald worden.
Bedankt voor de import.
Ik ben ook niet in de buurt bekend maar ik zag op Obligue dat de huizen al bijna af waren dus ik heb landuse=construction gebied weggehaald.
Bij deze diverse verzoeken:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.19024/5.60193
Paulus Potterstraatenz
Denk dat alles meegekomen is… en nog heel wat meer meegenomen in heel Voorthuizen