Verzoek voor BAG import in Gieten:
Naweg 10a t/m 10f. De woningen zijn al opgeleverd
Boddeveld 2a t/m 2h. De woningen zijn al ver afgebouwd.
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=118207195
Gaarne de volgende keer, zoals je in de andere verzoeken kunt zien een plaatsmarker als: https://www.openstreetmap.org/?mlat=53.00404&mlon=6.76487#map=19/53.00404/6.76487
Side-topic: net als bij het satellietdataportaal heeft de BAG viewer nu ook een gebruikersenquete. Doe er je voordeel mee, zou ik zeggen
Volgens noonmassive wel
Reactie van noonmassive ongeveer 1 maand geleden
De bouw is 3 maanden geleden al begonnen. Graag verzoek tot een BAG-import.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.36931/4.64772
Van der Valk is vernieuwd en pand heeft een iets andere vorm gekregen, graag nieuwe import BAG
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.36931/4.64772
Van der Valk is vernieuwd en pand heeft een iets andere vorm gekregen, graag nieuwe import BAG
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=118404068
Ik heb wel de ingang moeten weghalen, anders kon ik niet mergen en lag nu middenin gebouw.
Ik weet natuurlijk niet waar die weer aan te brengen.
Graag een import van bedrijfspand Plantageweg 17a-b te Leusden, bedankt weer: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.14047/5.41731
Graag een import van bedrijfspand Plantageweg 17a-b te Leusden, bedankt weer: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.14047/5.41731
Vandaag een grote bedrijfshal in aanbouw gespot aan De Zonnecel 29 in Amersfoort, gaarne een import: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.16654/5.42778
Vandaag een grote bedrijfshal in aanbouw gespot aan De Zonnecel 29 in Amersfoort, gaarne een import: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.16654/5.42778
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=118436107
2.5minuut: moet sneller kunnen
Sedert 2021 aanwezig op de Australiëhavenweg (naast 100) in Amsterdam Westpoort: een viertal bouwsels. De bouwers hebben het geheel nog niet op OSM gezet, dus wellicht dat we die zelf kunnen importeren?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.39879&mlon=4.79566#map=17/52.39879/4.79566
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.39807&mlon=4.79495#map=17/52.39807/4.79495
Ik heb de weg alvast bereid!
Dank alvast.
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=118454489
Het gebouw in het zuiden is door een wolkendek nog niet op de laatste satellietfoto te zien, maar…het voordeel van de twijfel.
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=118454489
Het gebouw in het zuiden is door een wolkendek nog niet op de laatste satellietfoto te zien, maar…het voordeel van de twijfel.
Bij mij kreeg ik op Satellietdataportaal de foto van 3 maart gewoon te zien en daar was het bouwwerk duidelijk zichtbaar.
https://www.satellietdataportaal.nl/?base=openstreetmap&res=0.5&datemin=14-03-2021&loc=52.39733%2C4.802334%2C17z&marker=loc&acqdate=2022-03-03&acqid=20220303_110641_SV1-04&sensor=SuperView-1
In ieder geval nogmaals bedankt!
Martin Borsje:Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=118454489
Het gebouw in het zuiden is door een wolkendek nog niet op de laatste satellietfoto te zien, maar…het voordeel van de twijfel.
Bij mij kreeg ik op Satellietdataportaal de foto van 3 maart gewoon te zien en daar was het bouwwerk duidelijk zichtbaar.
https://www.satellietdataportaal.nl/?base=openstreetmap&res=0.5&datemin=14-03-2021&loc=52.39733%2C4.802334%2C17z&marker=loc&acqdate=2022-03-03&acqid=20220303_110641_SV1-04&sensor=SuperView-1In ieder geval nogmaals bedankt!
De WMS-achtergrondlaag voor JOSM is helaas wat ouder…
Zou ik een (her)import mogen aanvragen voor deze gebouwen:
BAG 0268100000049398 - https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84404/5.84502
BAG 0268100000106799 - https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84718/5.85769 (jep, een deel van de volière )
BAG 0268100000083573 - https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84753/5.86686 (parkeergarage)
BAG 0268100000002825 - https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84564/5.86798 (nog in aanbouw, behalve de behouden oude voorgevel)
Alvast dank!
De bouw van het nieuwe Zwembad Zoetermeer in het Van Tuylpark is gestart. Van der Hagenstraat 24, Zoetermeer
Gaarne BAG import.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.05091&mlon=4.52183#map=17/52.05092/4.52183&layers=N
Dank alvast
De bouw van het nieuwe Zwembad Zoetermeer in het Van Tuylpark is gestart. Van der Hagenstraat 24, Zoetermeer
Gaarne BAG import.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.05091&mlon=4.52183#map=17/52.05092/4.52183&layers=NDank alvast
Geïmporteerd
@dvdhoven, top en dank! Ik zal de omgeving daar in de gaten houden en zo nodig bijwerken, als andere enthousiaste mappers me niet voor zijn tenminste
Graag import Onderwijsgebouw Leerparkpromenade 40 te Dordrecht… Uitbreiding Leerpark
Bouw ver gevorderd.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.79718/4.67937
BVD
eggie
ps Aan de Romboutslaan wordt nu ook gebouwd. Ik denk appartementen.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.79813/4.68349