Allroads
(Allroads)
July 19, 2021, 2:39pm
17
Veranderingen website NLOSMOK.
Nieuwe url
http://mijndev.openstreetmap.nl/~allroads/NLOSMOK/OSMOKNL.html
Verandering:
Map verwijdert in de url string
Coordinaten in WGS84, lat lon.
#map=15.00/52.1555/5.3877/0
Nu in firefox is er tussen de verschillende map websites te switchen met plugin OSM-start-menu.
NOTE: de oude url string laat ik nog even staan, wegens oude links in forum.
Die kunnen dan nog aangepast worden naar de nieuwe url situatie.
PAS je eigen favorieten aan.
Hoe kun je pannen op een ipad?
Allroads
(Allroads)
July 20, 2021, 9:56am
19
Is dit een algemene vraag of alleen bij deze map?
Bij deze applicatie, ik kan niet naar een andere plek bewegen, met de meeste apps werkt vegen, of staan er pijltjes in een hoek.
Allroads:
Coordinaten in WGS84, lat lon.
#map=15.00/52.1555/5.3877/0
Nu in firefox is er tussen de verschillende map websites te switchen met plugin OSM-start-menu.
Super handig, hartstikke bedankt!
Bij deze applicatie, ik kan niet naar een andere plek bewegen, met de meeste apps werkt vegen, of staan er pijltjes in een hoek.
Bedankt voor de snelle aanpassing!
http://mijndev.openstreetmap.nl/~allroads/NLOSMOK/OSMOKNL.html
Allroads
(Allroads)
July 28, 2021, 2:47pm
23
busway toegevoegd aan style overpass
Allroads
(Allroads)
July 31, 2021, 1:34am
24
In de popup een koppeling naar Oblique Luchtfoto Slagboom en Peters toegevoegd.
Allroads
(Allroads)
August 1, 2021, 7:35pm
25
In de popup een koppeling naar de locatie in Satellietdataportaal.nl toegevoegd.
Allroads
(Allroads)
August 19, 2021, 11:51am
26
BRP gewaspercelen.
Twee layers toegevoegd, vanuit BRP wfs bron (PD 1.0)
text: gewas benaming
area: gewas perceel met kantlijn
Zelf de BRP lagen aanzetten, eventueel andere uitzetten.
Een locatie
BRP AAN forum
Allroads
(Allroads)
November 15, 2021, 11:56am
27
Ook hier de Luchtfoto Actueel Ortho HR 7,5 cm toegevoegd.
Oudere luchtfoto lagen verwijdert.
http://mijndev.openstreetmap.nl/~allroads/NLOSMOK/OSMOKNL.html#map=15.87/52.0222/5.9983/0
Allroads
(Allroads)
June 22, 2022, 2:27pm
28
url nationaal georegister BGT lagen vervangen door service.pdok.nl url OSMOK
eggie
(Eggie)
July 16, 2022, 8:26am
29
Ik krijg in josm de BGT omtrekgericht sinds gisteren meen ik niet meer zichtbaar behalve dan fout 400 laden van de tegels.
Moet er iets aangepast worden .
De BAG als transparant ben ik ook al een poosje kwijt.
Die had ik als keuze in hetzelfde riedeltje staan.
Dien ik zelf iets aan te passen?
Allroads
(Allroads)
July 16, 2022, 9:15am
30
eggie:
Ik krijg in josm de BGT omtrekgericht sinds gisteren meen ik niet meer zichtbaar behalve dan fout 400 laden van de tegels.
Moet er iets aangepast worden .
De BAG als transparant ben ik ook al een poosje kwijt.
Die had ik als keuze in hetzelfde riedeltje staan.
Dien ik zelf iets aan te passen?
Antwoord in het “De beste imagery layers om NL OSM te mappen met JOSM” topic.
eggie
(Eggie)
July 16, 2022, 9:18am
31
Oke… bedankt… Ga het straks proberen aan te passen.
edit… Done
Allroads
(Allroads)
September 13, 2022, 10:07am
32
OSM OK - Nederland
Met klik popup, om snel op de geklikte geo coördinaten in een andere kaart te kijken.
ESRI Wayback World Imagery Luchtfoto toegevoegd aan de OSM OK, klik, popup venster.
Meerdere jaren luchtfoto terug kijken.
Klik je op de kaart dan zie je wat de basis is van de luchtfoto 2022 beeldmateriaal.nl eerder andere organisaties.
**Rijkswaterstaat **RWS Wegbeheerders kaart toegevoegd aan de OSM OK, klik, popup venster.
Binnen RWS kaart, klik op weg, voor info weg en mail/telefoon organisatie.
Tip: er is ook een NWB-wegbeheerderskaart beschikbaar als WMS-service (kleur link is afhankelijk van type wegbeheerder), ooit gevonden op data.overheid.nl.
wms:https://geo.rijkswaterstaat.nl/services/ogc/gdr/nwb_wegen/ows?FORMAT=image/png&TRANSPARENT=TRUE&VERSION=1.3.0&SERVICE=WMS&REQUEST=GetMap&LAYERS=wegvakken&STYLES=&CRS={proj}&WIDTH={width}&HEIGHT={height}&BBOX={bbox}
Dan kun je de wegbeheerders ook als kaartlaag gebruiken in plaats van alleen in het pop-upmenu. Ook handig voor JOSM uiteraard.
Allroads
(Allroads)
September 15, 2022, 6:01pm
34
JeroenvanderGun:
Tip: …
Bedankt, …
ken je deze
Rijkswaterstaat en geoservices.
met o.a. meerdere weg services.
https://geo.rijkswaterstaat.nl/services/ogc/gdr/nwb_wegbeheerderskaart/ows?service=wms&REQUEST=GetCapabilities
op de webpagina wegbeheerders kan je op een weg klikken, je krijgt dan ook het mailadres te zien van de wegbeheerder en kan je via klik, mailprogramma, een melding doen.
Dat was meer mijn insteek.
Laatst schreef ik zelf een melding aan een verkeerde gemeente, grensgeval had het even niet in de gaten, nu even een controle in korte stappen naar je doel.
Register Gemeenten cvs bestand export gebruiken met mailadres.
Allroads
(Allroads)
January 13, 2023, 6:36pm
35
AHN4 laag de nieuwe DTM hilshade - Multidirectional ingevoerd en direct zichtbaar gemaakt.
Nu AHN4 landsdekkend is, de AHN3 laag standaard niet zichtbaar gemaakt.
Allroads
(Allroads)
February 1, 2023, 3:35pm
36
Nu werkt de parameter locatie x y x url naar de app van Slagboom en Peters niet. Qblique.
Er is contact opgenomen met Mapgear, de app specialist.