ESRI is daar nog mee bezig, dat het op platforms, zo ook voor JOSM, hetzelfde er uit ziet, een tijdje terug, lukte dat nog niet. Ik zal er nog naar kijken of er inmiddels, wat is veranderd. Heb er nog geen mail over gehad.
Ik ben totaal geen expert.
Wat is goed? Kort, het beste, wat we hebben.
Met die uitlijning werkt de overheid ook, om zaken af te leiden. Dan moet het overal wel redelijk goed liggen. (eisen)
Daarvoor moet je het proces begrijpen.
Allereerst, inmeten op basis van rijksdriehoekstelsel, dat over de jaren heen op hetzelfde punt ligt.
Alvorens de luchtfoto gevlogen wordt, worden paspunten op de grond ingetekend en ingemeten.
Zie dit topic
Hoe verder vanaf een paspunt, hoe meer afwijking er mogelijk kan zijn.
Leuk om te lezen dit vonnis let wel dat was in 2018, ondertussen hebben we 8cm luchtfoto gekregen toen meen ik 25 cm, dat verschilt in pixels.
Tja, dat snap ik allemaal niet precies, maar ik zie eigenlijk altijd de luchtfoto gemiddeld goed samenvallen met de lijntjes van de BGT. Dwz ze zijn niet altijd precies gelijk, maar er is geen systematische verschuiving, en de ikoontekening lijkt ook meestal precies te kloppen met de luchtfoto.