Gedaan:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104612804
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104613394
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104612908
Veenendaal gaarne specifieker, daar kon ik op de aangegeven plek niets vinden
Gedaan:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104612804
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104613394
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104612908
Veenendaal gaarne specifieker, daar kon ik op de aangegeven plek niets vinden
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104613613
Volgens mij is er in dat industriegebied nog meer aan de gang?
Volgens mij is hier bouwactiviteit te zien
Lingewei, Tiel
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.92072/5.45938
8 woningen
Zoelen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.95931/5.43170
Bouw 2 bedrijven
Beesd
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.89572/5.19059
Bouw 2 woningen
Appeldreef en Perendreef in Asperen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.88057/5.10180
Bouw 4 woningen
Leerdam
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.89580/5.08353
Hier zie ik veel activiteit
Tussen Gelders Benedeneind, fietspad, Vogeltjesmarkt en Veenraden
Veenendaal
https://satellietdataportaal.nl/
Bouw bedrijfspand, Culemborg
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.93693/5.20259
Bouw bedrijfspand, Culemborg
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.94252/5.19763
Bouw bedrijfspand
De harpen, Geldermalsen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.86519/5.31939
Bouw 2 bedrijfspanden
De Iepenwei en Plettenburglaan in Geldermalsen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.86631/5.31106
Verzoek voor importeren nieuwbouw in Veenendaal (ja lekker lange lijst ) :
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.02200/5.58602 - Klemstraat
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.01817/5.58669 - Dragonderweg
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.02019/5.58682 - Dragonderweg
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.02663/5.55777 - De Twist
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.02733/5.55781 - Aan het stadsstrand
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.02893/5.56081 - Paul Heijhof
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.03175/5.56226 - Veense Tuin
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.03138/5.56318 - Veense Tuin
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.03267/5.56408 - Pampagras
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.04028/5.55335 - Vendelier
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.04115/5.53636 - Kruisboog
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.04509/5.56802 - Ravelijn
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.00726/5.53862 - Bergweg van Rhijn
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.01033/5.53775 - Kinkelenburg
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.00560/5.54076 - Cuneraweg
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.03511/5.54174 - Schadijk
Voor zover ik zie op SatPortaal (Maart landelijk) en BAG:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104673016
Voor de OSM links en volgens SatPortaal/BAG (maart):
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104673193
Voor eerste stuk:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104673462
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104675235
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104675334
Graag een import van Hapseweg 12 te Oeffelt.
https://www.openstreetmap.org/note/2667959#map=18/51.69514/5.93293
Bij voorbaat Dank
Goedendag,
Graag import van de nieuwe panden rond Amsterdamseweg 27/29 te Uithoorn.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.24242/4.84204
Tevens is het pand aan Wiegerbruinlaan 6 ooit groter geworden.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.24069/4.83475
Aan de Kuyperlaan is een nieuw pand gebouwd, nr 50.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.23900/4.82462
Als laatste ontbreekt er nog wat bebouwing in de nieuwe wijk Legmeer-West, een appartementengebouw tussen Kleine Karekiet en Knobbelzwaan en wat woningen in het vlak tussen Vogellaan, Knobbelzwaan en Faunalaan.
https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.24851/4.80971
Dank!
Van Leeuwenhoekpark 9 t/m 25D in Delft zijn in aanbouw. Bij de meeste huizen is de nokhoogte al bereikt.
Alvast bedankt!
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104701357
Is me niet duidelijk hoe hier het nieuwe (?) middenstuk bedoeld is:
Gebouw waar in valt:
Resultaat (34 huidige adressen)
Prinses Christinaplantsoen 92 Veenendaal
Een flinke: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104702002
En ook: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104707481
En ook: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104707703
En ook: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104707783
Begrijp niet helemaal waar je op doelt, maar als je bedoelt dat het nieuwe gebouw nu direct grenst aan de bestaande bouw links; een deel van dat pand is gesloopt. Maar dat is met deze import weer “teruggekomen”.
Bedankt voor alle moeite
Eerste mail, wees welkom, en graag gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104708218
Als je het nog fijner wilt doen, kun je er nog de pointer toevoegen, zoals:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.24051&mlon=4.83328#map=18/52.24051/4.83328
Gebouw van winkelcentrum Elderveld is ondertussen aangepast. Het gaat om ref:bag 202100000266079 met voornamelijk de Lidl van Elderveldplein 5, Arnhem. https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.96088/5.86009
Bedank voor de hulp!