Nieuwbouw aan de Liesveldsesteeg 11c te Brakel, gaarne import.
https://osm.org/go/0EvNCQGew–?m=
Alvast bedankt!
Nieuwbouw aan de Liesveldsesteeg 11c te Brakel, gaarne import.
https://osm.org/go/0EvNCQGew–?m=
Alvast bedankt!
Zag https://www.openstreetmap.org/note/2256142 en op Superview Maart 2021 zie ik een nieuw gebouw. Kan iemand een Bag import doen?
Zou goed zijn om ook de adres nodes Albert Plesmanweg 121 … 141 na te kijken.
November 2020 bracht een primeur: de eerste sloop van een pand aan een Thea Beckmanstraat.
Inmiddels zag ik op obliquebeelden van 23 april jl. (!) dat er aan de Thea Beckmanstraat 35-45 nieuwbouw wordt gepleegd. De fundamenten zijn gelegd.
Heb de slootkant al rechtgetrokken op basis van kadastrale gegevens en ook het grondgebruik aangepast adhv satellietbeelden.
Kan iemand de nieuwbouw alvast importeren?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70252&mlon=5.21727#map=19/52.70252/5.21727
Dank!
Beste Martin, mis deze huizen nog:
https://www.openstreetmap.org/note/2464752#map=18/52.53532/5.91025&layers=N
Koploper 9 t/m 39
Koploper 16 t/m 20
Kameel 20 t/m 32
Nieuwbouw aan de Liesveldsesteeg 11c te Brakel, gaarne import.
https://osm.org/go/0EvNCQGew–?m=
Alvast bedankt!
Zag https://www.openstreetmap.org/note/2256142 en op Superview Maart 2021 zie ik een nieuw gebouw. Kan iemand een Bag import doen?
Zou goed zijn om ook de adres nodes Albert Plesmanweg 121 … 141 na te kijken.
Heel wat: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104385384
November 2020 bracht een primeur: de eerste sloop van een pand aan een Thea Beckmanstraat.
Inmiddels zag ik op obliquebeelden van 23 april jl. (!) dat er aan de Thea Beckmanstraat 35-45 nieuwbouw wordt gepleegd. De fundamenten zijn gelegd.
Heb de slootkant al rechtgetrokken op basis van kadastrale gegevens en ook het grondgebruik aangepast adhv satellietbeelden.
Kan iemand de nieuwbouw alvast importeren?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70252&mlon=5.21727#map=19/52.70252/5.21727
Dank!
Martin Borsje: jlinderhof:Bagverzoek:
Kampen-Stationskwartier:
Burgemeester van Tuinenplein 58 t/m 120 https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.53349/5.91465&layers=N
Buffel 41 t/m 71
De Arend 1 t/m 43 https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.53388/5.91683&layers=NVolgens mij is dit het hele zwikkie: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104067617
Beste Martin, mis deze huizen nog:
https://www.openstreetmap.org/note/2464752#map=18/52.53532/5.91025&layers=N
Koploper 9 t/m 39
Koploper 16 t/m 20
Kameel 20 t/m 32
emvee:Zag https://www.openstreetmap.org/note/2256142 en op Superview Maart 2021 zie ik een nieuw gebouw.
Heel wat: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104385384
Ja, grote verbouwing, veel “achterstallig onderhoud” op het Industrieterrein Waalhuizen-Zuid, bedankt voor de update.
Niet een erg inspirerende omgeving alhoewel sommige rare vogels daar anders over denken.
Verzoek voor BAG import voor https://www.openstreetmap.org/search?query=zilverberg%20made#map=19/51.67552/4.80031
Zilverberg 14 - 54
Rendout 1 - 9 en 10 - 22
Zuideind 12 -20
De bouw van fase 2 (Venster van Made) is nu ook gestart.
Bij voorbaat dank!
Nog een stuk Rotterdam-Zuid dat een update kan gebruiken:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.89714&mlon=4.50045#map=19/51.89714/4.50045
De oude gebouwen heb ik al opgeruimd en de Boudewijnstraat toegevoegd.
De eerste muren van Veurs Voorburg vmbo staan. Graag een import van
Delflandlaan 4, Voorburg
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.07940/4.36415
B.v.d.
Jan
Ik hoop dat ik hier de goede weg bewandel door een BAG import aan te vragen. Er missen 3 flats in De Laar in Arnhem, aan de Terneuzenstraat en Oostburgwal. De adressen staan er wel, maar de gebouwen ontbreken. Het gaat om:
Oostburgwal 11-105
Terneuzenstraat 75-163
Teruenzenstraat 101-169
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.94870/5.86640&layers=N
Alvast bedankt!
Verzoek controle en eventuele herimport voor gebouwen Professor Telderslaan 5-63, Delft.
Verzoek voor BAG import:
Diverse woningen in aanbouw op Sleutelbloem en Lenteklokje, Leek.
Verzoek voor BAG import voor https://www.openstreetmap.org/search?query=zilverberg%20made#map=19/51.67552/4.80031
Zilverberg 14 - 54
Rendout 1 - 9 en 10 - 22
Zuideind 12 -20De bouw van fase 2 (Venster van Made) is nu ook gestart.
Bij voorbaat dank!
Nog een stuk Rotterdam-Zuid dat een update kan gebruiken:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.89714&mlon=4.50045#map=19/51.89714/4.50045
De oude gebouwen heb ik al opgeruimd en de Boudewijnstraat toegevoegd.
De eerste muren van Veurs Voorburg vmbo staan. Graag een import van
Delflandlaan 4, Voorburg
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.07940/4.36415B.v.d.
Jan
Verwerkt
Ik hoop dat ik hier de goede weg bewandel door een BAG import aan te vragen. Er missen 3 flats in De Laar in Arnhem, aan de Terneuzenstraat en Oostburgwal. De adressen staan er wel, maar de gebouwen ontbreken. Het gaat om:
Oostburgwal 11-105
Terneuzenstraat 75-163
Teruenzenstraat 101-169
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.94870/5.86640&layers=NAlvast bedankt!
Gebouwen stonden er wel, maar waren erg klein. Nu staat het beter.
Verzoek controle en eventuele herimport voor gebouwen Professor Telderslaan 5-63, Delft.
De boel een klein stukje opgeschoven.
Ze zijn aan het slopen en verbouwen aan de Oregondreef in Utrecht. Er zijn nieuwe adressen en is ook een geplitste polygoon bij het Kadaster:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.12633&mlon=5.08525#map=18/52.12633/5.08525
Dank!
Dan nog een terzijde…
Wat die malle kleine ronde gebouwtjes precies zijn die je her en der in de buurt ziet… geen idee. Zouden het ondergrondse constructies zijn?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.12645/5.08763
Verlengde Herendijk 7 is vrijwel gereed
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.73038&mlon=6.92763#map=18/52.73038/6.92763&layers=N
Zou iemand deze kunnen importeren?
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=259056.78671875&geometry.y=528083.36984375&zoomlevel=7&objectId=0114100000410278&detailsObjectId=0114010000410280
Bij voorbaat dank!
Lake House Bergschenhoek is niet meer up to date:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.97202/4.51751
Verzoek BAG Import voor
Nol van Hattumhof 9, 10 en 12, Zaltbommel
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.79773/5.25431
Ze zijn een pand aan het bouwen aan Franklinweg, Gorinchem
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84155/5.00801
Ze zijn woningen aan het bouwen aan de Binnenhof in Leerdam
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.88299/5.08241