Ik hoop dat ik hier de goede weg bewandel door een BAG import aan te vragen. Er missen 3 flats in De Laar in Arnhem, aan de Terneuzenstraat en Oostburgwal. De adressen staan er wel, maar de gebouwen ontbreken. Het gaat om:
Oostburgwal 11-105
Terneuzenstraat 75-163
Teruenzenstraat 101-169
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.94870/5.86640&layers=N
Alvast bedankt!
tunnlr
May 10, 2021, 11:52am
9174
Verzoek controle en eventuele herimport voor gebouwen Professor Telderslaan 5-63, Delft.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.00369/4.37899
Verzoek voor BAG import:
Diverse woningen in aanbouw op Sleutelbloem en Lenteklokje, Leek.
https://www.openstreetmap.org/#map=17/53.15060/6.37920
Sander_H
(Sander H)
May 10, 2021, 2:29pm
9176
Verwerkt
Ik hoop dat ik hier de goede weg bewandel door een BAG import aan te vragen. Er missen 3 flats in De Laar in Arnhem, aan de Terneuzenstraat en Oostburgwal. De adressen staan er wel, maar de gebouwen ontbreken. Het gaat om:
Oostburgwal 11-105
Terneuzenstraat 75-163
Teruenzenstraat 101-169
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.94870/5.86640&layers=N
Alvast bedankt!
Gebouwen stonden er wel, maar waren erg klein. Nu staat het beter.
De boel een klein stukje opgeschoven.
Lachgast
(Luciën)
May 10, 2021, 10:45pm
9177
Ze zijn aan het slopen en verbouwen aan de Oregondreef in Utrecht. Er zijn nieuwe adressen en is ook een geplitste polygoon bij het Kadaster:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.12633&mlon=5.08525#map=18/52.12633/5.08525
Dank!
Dan nog een terzijde…
Wat die malle kleine ronde gebouwtjes precies zijn die je her en der in de buurt ziet… geen idee. Zouden het ondergrondse constructies zijn?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.12645/5.08763
Geim
(Geim)
May 11, 2021, 6:56pm
9178
JJWW
May 12, 2021, 6:06pm
9179
Verzoek BAG Import voor
Nol van Hattumhof 9, 10 en 12, Zaltbommel
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.79773/5.25431
Ze zijn een pand aan het bouwen aan Franklinweg, Gorinchem
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84155/5.00801
Ze zijn woningen aan het bouwen aan de Binnenhof in Leerdam
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.88299/5.08241
Ze zijn hier 2 bedrijfspanden aan het bouwen in Geldermalsen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.86704/5.31418
Ze zijn hier 5 huizen aan het bouwen aan de Buitenplaats Nijenrode in Wadenoijen
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.87238/5.38728
Geïmporteerd: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104610692
En die kleine gebouwtjes: staan als industrial; zouden heel goed buffertanks voor warm of koud water kunnen zijn, maar niet alle zijn meer zichtbaar op de luchtfoto en als het bouwjaar, een voorbeeld, 1973 is, dan zijn ze blijkbaar weg. Misschien een BAG terugmelding doen?
Geïmporteerd: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104610868
Je kunt zelf naar bevinden de construction tags eraf halen als het zover is.
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104611346
Gaarne zelf t.z.t. de construction tags eraf halen.