Graag bagimport hier: https://www.openstreetmap.org/note/2641336#map=16/52.6199/4.7457&layers=N
bvd
Ze zijn een huis aan het bouwen
Koeweide 28, Meteren
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.86709/5.29239
Hier staat een gebouw
Guus Toonenstraat, Culemborg
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.95038/5.19363
7 woningen
Laan naar Parijsch en Argusvlinderlaan, Culemborg
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.94408/5.19636
Hoef en Haag
Rijtjeswoningen, twee onder één kap woningen en vrijstaande woningen
https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.98896/5.12526
Hoef en Haag
Ik zie dat er alweer rijtjeswoningen en twee onder één kap woningen gebouwd worden
https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.99033/5.11981
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=136476.48415697&geometry.y=444748.92281865&zoomlevel=4
2 woningen Emerald, Leerdam
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.88747/5.07184
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.96067/5.23548
Lange Dreef, Culemborg
Ze zijn woningen aan het bouwen in Veenendaal
https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.01811/5.57912
Ze zijn woningen aan het bouwen in Druten
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.88749/5.62617
Ze zijn hier 2 bedrijfspanden aan het bouwen in Geldermalsen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.86704/5.31418
Ze zijn hier 5 huizen aan het bouwen aan de Buitenplaats Nijenrode in Wadenoijen
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.87238/5.38728
Geïmporteerd: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104610692
En die kleine gebouwtjes: staan als industrial; zouden heel goed buffertanks voor warm of koud water kunnen zijn, maar niet alle zijn meer zichtbaar op de luchtfoto en als het bouwjaar, een voorbeeld, 1973 is, dan zijn ze blijkbaar weg. Misschien een BAG terugmelding doen?
Geïmporteerd: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104610868
Je kunt zelf naar bevinden de construction tags eraf halen als het zover is.
Gedaan:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104611124
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104611154
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104611233
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104611346
Gaarne zelf t.z.t. de construction tags eraf halen.
Gedaan:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104612519
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104612200
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104611764
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104611517
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104611446
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104611346
Heb het wijkje opgefrist. Gaarne status in de gaten houden. Eventueel te veel geïmporteerd gaarne verwijderen naar bevinden.
Gedaan:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104612804
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104613394
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104612908
Veenendaal gaarne specifieker, daar kon ik op de aangegeven plek niets vinden
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104613613
Volgens mij is er in dat industriegebied nog meer aan de gang?
Volgens mij is hier bouwactiviteit te zien
Lingewei, Tiel
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.92072/5.45938
8 woningen
Zoelen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.95931/5.43170
Bouw 2 bedrijven
Beesd
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.89572/5.19059
Bouw 2 woningen
Appeldreef en Perendreef in Asperen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.88057/5.10180
Bouw 4 woningen
Leerdam
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.89580/5.08353
Hier zie ik veel activiteit
Tussen Gelders Benedeneind, fietspad, Vogeltjesmarkt en Veenraden
Veenendaal
https://satellietdataportaal.nl/
Bouw bedrijfspand, Culemborg
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.93693/5.20259
Bouw bedrijfspand, Culemborg
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.94252/5.19763
Bouw bedrijfspand
De harpen, Geldermalsen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.86519/5.31939
Bouw 2 bedrijfspanden
De Iepenwei en Plettenburglaan in Geldermalsen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.86631/5.31106
Verzoek voor importeren nieuwbouw in Veenendaal (ja lekker lange lijst ) :
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.02200/5.58602 - Klemstraat
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.01817/5.58669 - Dragonderweg
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.02019/5.58682 - Dragonderweg
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.02663/5.55777 - De Twist
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.02733/5.55781 - Aan het stadsstrand
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.02893/5.56081 - Paul Heijhof
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.03175/5.56226 - Veense Tuin
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.03138/5.56318 - Veense Tuin
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.03267/5.56408 - Pampagras
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.04028/5.55335 - Vendelier
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.04115/5.53636 - Kruisboog
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.04509/5.56802 - Ravelijn
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.00726/5.53862 - Bergweg van Rhijn
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.01033/5.53775 - Kinkelenburg
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.00560/5.54076 - Cuneraweg
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.03511/5.54174 - Schadijk
Voor zover ik zie op SatPortaal (Maart landelijk) en BAG:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104673016
Voor de OSM links en volgens SatPortaal/BAG (maart):
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104673193