Oeps: nu compleet hoop ik!
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104075961
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=42976755
P.S.: Achavi geeft rare resultaten; de kaart geeft het gelukkig wel juist weer.
Oeps: nu compleet hoop ik!
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104075961
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=42976755
P.S.: Achavi geeft rare resultaten; de kaart geeft het gelukkig wel juist weer.
Ja, nu lijkt het te kloppen. Bedankt!
Oeps, foutje bedankt. Een conflictmelding in JOSM maakte dat ik zonder blikken of blozen Het Voert 160-224 in Grootebroek verwijderde.
Kan iemand de gebouwcontour opnieuw importeren? En daarbij ook even kijken wat er nu loos was?
Dank!
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.69304/5.23114
Graag BAG import van de nieuwe Brandweerkazerne aan de Willem Dreeslaan in Papendrecht
https://www.openstreetmap.org/note/2653381#map=19/51.82788/4.69863&layers=N
BVD
eggie
Graag update van dit nieuwe wijkje Boterbloem, Akkerwinde in 't Veld
https://www.openstreetmap.org/changeset/104142749#map=19/52.74178/4.85293&layers=N
BVD
eggie
Ik heb alles vervangen: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104162070
Als dat ongewenst is, reverten we.
Verzoek import van gebouw horende bij adres Sint Jorisweg 8B, Delft.
S.v.p. een import van
Wintersweg 1b, Mijnsheerenland (+ de andere gebouwtjes achterop hetzelfde terrein)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.79573/4.50963
Graag een import voor https://www.openstreetmap.org/way/269228910 - dit pand is gesloopt, en inmiddels wordt er iets nieuws gebouwd.
Ik kan mijn post niet editen omdat 'ie nog niet geapproved is, dus dan maar als extra reactie: ik kom er net achter dat er wat gebouwtjes die erachter zaten ook gesloopt zijn (+ nieuwe bouw gestart), dus er moet blijkbaar meer geimporteerd worden dan enkel dat ene pand.
Bonjour,
Op de Nijverheidsweg in Grootebroek wordt ijverig gebouwd:
Ik ga het gras er even van de kaart maaien, kan iemand de gebouwen er alvast op zetten?
Nijverheidsweg 1a (en het naastgelegen pand verandert ook danig)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69326&mlon=5.21869#map=19/52.69326/5.21869
Nijverheidsweg 3-001 t/m 3-020 Grootebroek
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69360&mlon=5.21887#map=19/52.69360/5.21887
Kan iemand me daar even assisteren? Dank!
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=104262054
Een pand in aanbouw tevens meegenomen; indien voorbarig, dan kun je dit verwijderen.
Hele buurt opgefrist, er was inderdaad nog wel meer nieuwbouw