Ik zal ze volgende keer laten staan. Terugmelding heb ik gedaan.
Bedankt!
Ik zal ze volgende keer laten staan. Terugmelding heb ik gedaan.
Bedankt!
Verzoek voor BAG import van Kelvinstraat 3 in Apeldoorn:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.23405/5.96535
Alvast bedankt!
Graag update van de wijk Huysackers in Veldhoven.
Veel staat op bouw gestart.
Startende mapper wilde graag woning Vlasacker 1 op de kaart hebben incl adres.
De rest zou wellicht ook meegenomen kunnen worden.
Officiële import lijkt me beter.
https://www.openstreetmap.org/changeset/94832889#map=19/51.40707/5.37453
BVD,
eggie
Hallo allemaal,
Bij het uitlijnen in 3d-shapesgemeente Enkhuizen kwam ik dit relatief nieuwe gebouw tegen aan de Toereppel 21. Kan dat worden geǐmporteerd?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71217&mlon=5.26844#map=18/52.71217/5.26844
Dank daarvoor!
Staat erop (en hele wijkje bijgewerkt)
Ik hield deze wijk al bij met drive-by surveys vanuit mijn werk, maar dat is nu een tikje minder geworden met al dat thuiswerken.
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94856747
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94856855
En de planned zie ik ook al op de Aug SatPortaal:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94857023
Met plezier: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94857853
En ook de school erboven bijgetrokken en website toegevoegd: controleer aub.
Verzoek voor import van het gebouw op de Eerste Oosterparkstraat 68-100 Amsterdam. Het bouwen is inmiddels klaar.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=122660.00929966&geometry.y=485508.05979493&zoomlevel=7&objectId=0363100012246848
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.35649/4.91270&layers=N
Alvast bedankt,
Riemer17
Verzoek voor een update van de volgende locaties. Alvast bedankt!
Woolderesweg 140 Hengelo
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.27230/6.77241
Alsteedseweg 64 Haaksbergen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.12825/6.86699
Industriestraat 3 Haaksbergen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.15425/6.72399
Verzoek voor bag update in Yerseke:
Bedrijventerrein Korringaweg + De Zaete + Koninklijk NIOZ: https://osm.org/go/0EmtSdytQ-?m=
Bedrijventerrein Olzendepolder (zuidelijk, nieuwer deel): https://osm.org/go/0EmtE9bVw-?m=
Alvast bedankt!
Gedaan:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94911216
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94911198
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=27608045
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94911763
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94895009
Heb bij de vernieuwd gebouwomtrek wel de entrances aan het gebouw niet mee kunnen nemen; dient handmatig te geschieden.
Nadat de bouwvakkers klaar waren, is
Boslaan 9, Leidschendam
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.09489/4.41025
toch wat groter uitgevallen.
Graag een herimport.
B.v.d.
Jan
Verzoek import bouwplaats Albert Heijn Schoolstraat 12, Lemmer https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.84558/5.71065
En bigger is better https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94942655
Maar deze hele wijk heeft vele afwijkingen op de gebouwen, kijk naar de paar die ik nu heb meegenomen.
Dit was ff tussendoor, nu eerst weg voor wat zaterdag dingen…
Toegift 29 Nov:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94974252
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94973971
Alvast bedankt.
Tsja, die mensen blijven maar bijbouwen. En dat is vanaf de grond en/of op de kaart nauwelijks te zien.
Als je nog meer doet: mijn dank is groot.
Jan
Graag import woningen aan de Veste in Emmen: https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.79836&mlon=6.94618#map=17/52.79836/6.94618&layers=N
Zou de meest oostelijke van de 3 opnieuw geimporteerd kunnen worden? Dit is geen appartement, maar een (erg grote) woning. Blijkbaar heeft hij eerst verkeerd in BAG gestaan.
Bij voorbaat dank!
Graag BAG import
Nieuw bedrijfspand Ekkersrijt 1301
https://www.openstreetmap.org/node/2785222590
bouw gestart
Nieuw bedrijfspand Ekkersijt 3101
BAG ID: 0848100000021829
https://www.openstreetmap.org/way/273692227
Bouw gestart
Graag een herimport van de Stevensberg 16 in Veldhoven. Heb deze per ongeluk verwijderd…