Verzoek import bouwplaats Albert Heijn Schoolstraat 12, Lemmer https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.84558/5.71065
En bigger is better https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94942655
Maar deze hele wijk heeft vele afwijkingen op de gebouwen, kijk naar de paar die ik nu heb meegenomen.
Dit was ff tussendoor, nu eerst weg voor wat zaterdag dingen…
Toegift 29 Nov:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94974252
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94973971
Alvast bedankt.
Tsja, die mensen blijven maar bijbouwen. En dat is vanaf de grond en/of op de kaart nauwelijks te zien.
Als je nog meer doet: mijn dank is groot.
Jan
Graag import woningen aan de Veste in Emmen: https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.79836&mlon=6.94618#map=17/52.79836/6.94618&layers=N
Zou de meest oostelijke van de 3 opnieuw geimporteerd kunnen worden? Dit is geen appartement, maar een (erg grote) woning. Blijkbaar heeft hij eerst verkeerd in BAG gestaan.
Bij voorbaat dank!
Graag BAG import
Nieuw bedrijfspand Ekkersrijt 1301
https://www.openstreetmap.org/node/2785222590
bouw gestart
Nieuw bedrijfspand Ekkersijt 3101
BAG ID: 0848100000021829
https://www.openstreetmap.org/way/273692227
Bouw gestart
Graag een herimport van de Stevensberg 16 in Veldhoven. Heb deze per ongeluk verwijderd…
Graag een import van de drie appartementengebouwen aan het Waterhuis in Veenendaal: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.01892/5.58107, bedankt.
Graag import woningen aan de Veste in Emmen: https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.79836&mlon=6.94618#map=17/52.79836/6.94618&layers=N
Zou de meest oostelijke van de 3 opnieuw geimporteerd kunnen worden? Dit is geen appartement, maar een (erg grote) woning. Blijkbaar heeft hij eerst verkeerd in BAG gestaan.
Bij voorbaat dank!
Meest noordelijke? https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94995690
Graag BAG import
Nieuw bedrijfspand Ekkersrijt 1301
https://www.openstreetmap.org/node/2785222590
bouw gestartNieuw bedrijfspand Ekkersijt 3101
BAG ID: 0848100000021829
https://www.openstreetmap.org/way/273692227
Bouw gestart
Graag een herimport van de Stevensberg 16 in Veldhoven. Heb deze per ongeluk verwijderd…
No problem: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94995901
Kunt ook de reverter gebruijken in JOSM:
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/JOSM/Plugins/Reverter
Graag een import van de drie appartementengebouwen aan het Waterhuis in Veenendaal: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.01892/5.58107, bedankt.
Volgens SatPortaal Sept: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94996103
Denk dat deze aanvraag er even bij ingeschoten is van startende mapper… Die komen met vertraging soms binnen wegens accountcheck.
Verzoek import bouwplaats Albert Heijn Schoolstraat 12, Lemmer
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.84558/5.71065
BVD
eggie
Denk dat deze aanvraag er even bij ingeschoten is van startende mapper… Die komen met vertraging soms binnen wegens accountcheck.
Verzoek import bouwplaats Albert Heijn Schoolstraat 12, Lemmer
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.84558/5.71065
BVD
eggie
Heb ik niet gezien, alsnog: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94997089
EDIT: Ik zie dat de straat nu dwars door de Appie loopt: drive-by shopping
Bedankt Frank,
Die straat maar even verwijderd… er zal wel een nieuw parkeerterrein komen daar. Op Sat dataportaal is al geen straat meer te zien.
gr eggie
Verzoek om nieuwe import van deze en de gebouwen aan weerszijden: https://www.openstreetmap.org/way/501120300
Deze ook: https://www.openstreetmap.org/way/276341100
Bij voorbaat dank.
Kan iemand eens checken waarom dit pand dat er al twee jaar ligt niet in de BAG plugin is te zien?
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=155891.35022465&geometry.y=455239.14515567&zoomlevel=6&objectId=0351100000127374&detailsObjectId=0351010000127376
Jillis E:Graag een import van de drie appartementengebouwen aan het Waterhuis in Veenendaal: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.01892/5.58107, bedankt.
Volgens SatPortaal Sept: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94996103
Ik dacht dat de BAG plugin alleen panden met status >= bouw gestart kon verwerken, dus niet die met vergunning verleend*. Die zijn nu wel ook geïmporteerd (qua werkelijke status correct). Hoe zit dat nou?
*Ligfietser, wellicht beantwoordt dit meteen jouw vraag over Meent 3 te Woudenberg? Ik denk dat je een terugmelding moet doen.
FrankOverman: Jillis E:Graag een import van de drie appartementengebouwen aan het Waterhuis in Veenendaal: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.01892/5.58107, bedankt.
Volgens SatPortaal Sept: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94996103
Ik dacht dat de BAG plugin alleen panden met status >= bouw gestart kon verwerken, dus niet die met vergunning verleend*. Die zijn nu wel ook geïmporteerd (qua werkelijke status correct). Hoe zit dat nou?
*Ligfietser, wellicht beantwoordt dit meteen jouw vraag over Meent 3 te Woudenberg? Ik denk dat je een terugmelding moet doen.
Kan dus weer wel sinds aantal maanden.
We mappen acc TotG, Truth on the Ground.
Niet omdat een ambtenaar (te) traag is
*Ligfietser, wellicht beantwoordt dit meteen jouw vraag over Meent 3 te Woudenberg? Ik denk dat je een terugmelding moet doen.
Ja, dat heb ik inmiddels gedaan:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=155837.30&geometry.y=455253.06&zoomlevel=7
Verzoek om nieuwe import van deze en de gebouwen aan weerszijden: https://www.openstreetmap.org/way/501120300
Deze ook: https://www.openstreetmap.org/way/276341100
Bij voorbaat dank.
Even tussendoor: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=95038403