Heelwaterbij: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94595081
Lijkt alles te bevatten, dank je wel.
Ze kwamen allemaal bovendrijven bij een maproulette challenge: Wow! These construction sites were finished already long ago! om oude building=construction ways te vinden.
Nog een flink aantal waar de shapes verouderd waren:
De Laris 40 Bussum
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.26892/5.16366
Bredelaan 17 Bussum
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.26963/5.14686
Oude Meentweg 4 en 4a 's-Graveland
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.24120/5.14093
Oud-Loosdrechtsedijk 203a-e en 205 Loosdrecht
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.20671/5.08015
Veendijk 3 Loosdrecht
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.20586/5.06647
Nieuw-Loosdrechtsedijk 278 Loosdrecht
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.18678/5.07413
Nieuw-Loosdrechtsedijk 279 Loosdrecht
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.18631/5.07724
Nieuw-Loosdrechtsedijk 247 Loosdrecht
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.18662/5.08605
Herenweg 62 Breukeleveen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.18062/5.06934
Herenweg 66 Breukeleveen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.18117/5.06933
Stationsstraat 44 Abcoude
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.27252/4.97989
Lindewetering 12 Abcoude
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.26519/4.96798
En eentje voor de terugkoppeling BAG:
Het bijgebouw ten noorden van Mijndensedijk 59 Nieuwersluis staat verkeerd ingetekend en slechts bouw gestart terwijl op de PDOK luchtfoto compleet lijkt
Graag een import van Westerwoud 11 te Woudenberg.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.07744/5.41167
bij voorbaat Dank.
Graag import voor Apeldoorn:
Stadhoudersmolenweg 188
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.24681/5.97308
Hoornaar 50, 52
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.24654/5.96683
Hoornaar 18
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.24646/5.97022
Alvast bedankt!
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94718973
Het lijkt erop dat je de gebouwen zelf al verwijderd had, deels. Dat is jammer, want bij het update kan dan de historie niet meer bewaard worden.
Terugmelding van een fout in BAG kun je zelf doen op: https://verbeterdekaart.kadaster.nl/
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94719132
Er staan nu twee panden met gelijk huisnummer; denkelijk een van die gebouwen het tijdelijke woonverblijf. KUn je een van de twee verwijderen.
Ik zal ze volgende keer laten staan. Terugmelding heb ik gedaan.
Bedankt!
Verzoek voor BAG import van Kelvinstraat 3 in Apeldoorn:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.23405/5.96535
Alvast bedankt!
Graag update van de wijk Huysackers in Veldhoven.
Veel staat op bouw gestart.
Startende mapper wilde graag woning Vlasacker 1 op de kaart hebben incl adres.
De rest zou wellicht ook meegenomen kunnen worden.
Officiële import lijkt me beter.
https://www.openstreetmap.org/changeset/94832889#map=19/51.40707/5.37453
BVD,
eggie
Hallo allemaal,
Bij het uitlijnen in 3d-shapesgemeente Enkhuizen kwam ik dit relatief nieuwe gebouw tegen aan de Toereppel 21. Kan dat worden geǐmporteerd?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71217&mlon=5.26844#map=18/52.71217/5.26844
Dank daarvoor!
Staat erop (en hele wijkje bijgewerkt)
Ik hield deze wijk al bij met drive-by surveys vanuit mijn werk, maar dat is nu een tikje minder geworden met al dat thuiswerken.
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94856747
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94856855
En de planned zie ik ook al op de Aug SatPortaal:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94857023
Met plezier: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94857853
En ook de school erboven bijgetrokken en website toegevoegd: controleer aub.
Verzoek voor import van het gebouw op de Eerste Oosterparkstraat 68-100 Amsterdam. Het bouwen is inmiddels klaar.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=122660.00929966&geometry.y=485508.05979493&zoomlevel=7&objectId=0363100012246848
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.35649/4.91270&layers=N
Alvast bedankt,
Riemer17
Verzoek voor een update van de volgende locaties. Alvast bedankt!
Woolderesweg 140 Hengelo
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.27230/6.77241
Alsteedseweg 64 Haaksbergen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.12825/6.86699
Industriestraat 3 Haaksbergen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.15425/6.72399
Verzoek voor bag update in Yerseke:
Bedrijventerrein Korringaweg + De Zaete + Koninklijk NIOZ: https://osm.org/go/0EmtSdytQ-?m=
Bedrijventerrein Olzendepolder (zuidelijk, nieuwer deel): https://osm.org/go/0EmtE9bVw-?m=
Alvast bedankt!