Graag import van Bosrand 2 met bijgebouw te Lieshout
Lokale mapper heeft e.e.a. al ingetekend als area=yes
https://www.openstreetmap.org/changeset/94532621
BVD
eggie
Graag import van Bosrand 2 met bijgebouw te Lieshout
Lokale mapper heeft e.e.a. al ingetekend als area=yes
https://www.openstreetmap.org/changeset/94532621
BVD
eggie
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94534306, tevens omtrek #15 aan de overkant van de straat meegenomen.
smootheFiets ook bedankt… Zat nog half te slapen… misgeklikt in het verkeerde draadje
edit Maar nu staat het BAG draadje weer bovenaan
Zou iemand het (elektriciteits?)gebouwtje Van der Hooplaan 109 T willen herimporteren?
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=118636.96718644&geometry.y=478552.182939&zoomlevel=7&objectId=0362100001057183&detailsObjectId=0362010002198025
OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.29378/4.85450
Zoals in OSM al staat aangegeven bestaat Eetcafé De Vulkaan niet meer.
Alvast bedankt
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94553398
En het eetcafé lijkt inderdaad niet meer: http://www.amstelveenweb.com/nieuws-Sloop-van-de-voormalige-snackbar-De-Vulkaan-in-A&newsid=310729011
Oud-Loosdrechtsedijk 48 en 48b in Loosdrecht.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.20731/5.11440
Hier waren twee verouderde shapes uit de BAG die ik zojuist verwijderd heb. De nieuwe BAG shapes lijken mij meer in lijn met de PDOK beelden.
https://www.openstreetmap.org/changeset/94586588
Emmaweg 75a Kortenhoef
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.22404/5.12022
Koninginneweg 58 t/m 58f Kortenhoef
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.24320/5.12094
Ook hier waren verouderde BAG shapes die ik verwijderd heb.
https://www.openstreetmap.org/changeset/94587049
Trapgans 6c,d,e,8c,d en Cannenburgerweg 61 d Ankeveen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.25827/5.11863
Ook weer verouderde BAG shapes verwijderd.
Cannenburgerweg 4 a 's-Graveland
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.25634/5.12075
Ook weer verouderde BAG shapes verwijderd.
Loodijk 12b,e,f 's-Graveland
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.26239/5.12419
Hollands End 35 Ankeveen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.26878/5.10108
Verouderde BAG shapes verwijderd.
Eerste deel en meer meegenomen daar: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94589010
Kortenhoef: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94589431
Ankeveen: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94590169
Graveland: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94590416
Roep maar als ik iets gemist heb
Weer wat nieuwbouw gestart in de Waluwe Zaltbommel, gaarne BAG-import:
Alvast bedankt!
Van de volgende gebouwen in Delft is de bouw al ver gevorderd:
Graag een import voor Ringelpoelweg 3 te Maarsbergen.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.06753/5.39936
Alvast bedankt.
Lijkt alles te bevatten, dank je wel.
Ze kwamen allemaal bovendrijven bij een maproulette challenge: Wow! These construction sites were finished already long ago! om oude building=construction ways te vinden.
Nog een flink aantal waar de shapes verouderd waren:
De Laris 40 Bussum
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.26892/5.16366
Bredelaan 17 Bussum
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.26963/5.14686
Oude Meentweg 4 en 4a 's-Graveland
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.24120/5.14093
Oud-Loosdrechtsedijk 203a-e en 205 Loosdrecht
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.20671/5.08015
Veendijk 3 Loosdrecht
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.20586/5.06647
Nieuw-Loosdrechtsedijk 278 Loosdrecht
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.18678/5.07413
Nieuw-Loosdrechtsedijk 279 Loosdrecht
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.18631/5.07724
Nieuw-Loosdrechtsedijk 247 Loosdrecht
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.18662/5.08605
Herenweg 62 Breukeleveen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.18062/5.06934
Herenweg 66 Breukeleveen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.18117/5.06933
Stationsstraat 44 Abcoude
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.27252/4.97989
Lindewetering 12 Abcoude
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.26519/4.96798
En eentje voor de terugkoppeling BAG:
Het bijgebouw ten noorden van Mijndensedijk 59 Nieuwersluis staat verkeerd ingetekend en slechts bouw gestart terwijl op de PDOK luchtfoto compleet lijkt
Graag een import van Westerwoud 11 te Woudenberg.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.07744/5.41167
bij voorbaat Dank.
Graag import voor Apeldoorn:
Stadhoudersmolenweg 188
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.24681/5.97308
Hoornaar 50, 52
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.24654/5.96683
Hoornaar 18
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.24646/5.97022
Alvast bedankt!
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94718973
Het lijkt erop dat je de gebouwen zelf al verwijderd had, deels. Dat is jammer, want bij het update kan dan de historie niet meer bewaard worden.
Terugmelding van een fout in BAG kun je zelf doen op: https://verbeterdekaart.kadaster.nl/
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94719132
Er staan nu twee panden met gelijk huisnummer; denkelijk een van die gebouwen het tijdelijke woonverblijf. KUn je een van de twee verwijderen.