Leo_Slager
(Leo Slager)
November 24, 2020, 12:17pm
8322
Graag een import van Westerwoud 11 te Woudenberg.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.07744/5.41167
bij voorbaat Dank.
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94718973
Het lijkt erop dat je de gebouwen zelf al verwijderd had, deels. Dat is jammer, want bij het update kan dan de historie niet meer bewaard worden.
Terugmelding van een fout in BAG kun je zelf doen op: https://verbeterdekaart.kadaster.nl/
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94719132
Er staan nu twee panden met gelijk huisnummer; denkelijk een van die gebouwen het tijdelijke woonverblijf. KUn je een van de twee verwijderen.
Ik zal ze volgende keer laten staan. Terugmelding heb ik gedaan.
Bedankt!
Verzoek voor BAG import van Kelvinstraat 3 in Apeldoorn:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.23405/5.96535
Alvast bedankt!
eggie
(Eggie)
November 26, 2020, 12:34pm
8329
Graag update van de wijk Huysackers in Veldhoven.
Veel staat op bouw gestart.
Startende mapper wilde graag woning Vlasacker 1 op de kaart hebben incl adres.
De rest zou wellicht ook meegenomen kunnen worden.
Officiële import lijkt me beter.
https://www.openstreetmap.org/changeset/94832889#map=19/51.40707/5.37453
BVD,
eggie
Lachgast
(Luciën)
November 26, 2020, 1:29pm
8330
Hallo allemaal,
Bij het uitlijnen in 3d-shapesgemeente Enkhuizen kwam ik dit relatief nieuwe gebouw tegen aan de Toereppel 21. Kan dat worden geǐmporteerd?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71217&mlon=5.26844#map=18/52.71217/5.26844
Dank daarvoor!
CJTmmr
(Kees-Jan)
November 26, 2020, 6:07pm
8331
Staat erop (en hele wijkje bijgewerkt)
Ik hield deze wijk al bij met drive-by surveys vanuit mijn werk, maar dat is nu een tikje minder geworden met al dat thuiswerken.
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94856747
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94856855
En de planned zie ik ook al op de Aug SatPortaal:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94857023
Met plezier: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94857853
En ook de school erboven bijgetrokken en website toegevoegd: controleer aub.
ZldYe
(ZldYe)
November 27, 2020, 12:12pm
8337
Verzoek voor bag update in Yerseke:
Bedrijventerrein Korringaweg + De Zaete + Koninklijk NIOZ: https://osm.org/go/0EmtSdytQ-?m=
Bedrijventerrein Olzendepolder (zuidelijk, nieuwer deel): https://osm.org/go/0EmtE9bVw-?m=
Alvast bedankt!
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94911763
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94895009
Heb bij de vernieuwd gebouwomtrek wel de entrances aan het gebouw niet mee kunnen nemen; dient handmatig te geschieden.
jb54osm
(Jb54osm)
November 28, 2020, 11:34am
8340
Nadat de bouwvakkers klaar waren, is
Boslaan 9, Leidschendam
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.09489/4.41025
toch wat groter uitgevallen.
Graag een herimport.
B.v.d.
Jan