Inmiddels gelukt: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=90868701
Jan Westerhof:Verzoek import pand Markelerbergpad (nr 1 t/m 1923) in Amsterdam
Lokatie: https://osm.org/go/0E6UKYAZE?layers=N&m=
Pand is inmiddels klaar en bewoond.
Bij voorbaat dank!
Adressen staan in de BAG; pand nog niet (als gereed); kan helaas nog niet importeren.Heb een BAG terugmelding gedaan.
Import gelukt: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=90868802
Hoi,
Kunnen de 3 panden op de Exportstraat in Rijnsburg geïmporteerd worden aub?
Bvd
Gelukt, kijk maar of je dit bedoelde: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=90882001
AUB graag een pointer meeleveren in deze aanvragen: werkt zo:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.18740/4.44395 → rechts de ‘Share’ knop → include marker
en dan de weblink die rechtsonder ‘link’ staat meekopieren in de aanvraag. Dat geeft zoiets als:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.18737&mlon=4.44393#map=19/52.18737/4.44393
Beste,
Graag een import BAG Hoekeinde 64 Sleeuwijk
Gedaan: opvolgend op jouw edit vandaag
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=90882263
kurrid:Hoi,
Kunnen de 3 panden op de Exportstraat in Rijnsburg geïmporteerd worden aub?
Bvd
Gelukt, kijk maar of je dit bedoelde: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=90882001
AUB graag een pointer meeleveren in deze aanvragen: werkt zo:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.18740/4.44395 → rechts de ‘Share’ knop → include marker
en dan de weblink die rechtsonder ‘link’ staat meekopieren in de aanvraag. Dat geeft zoiets als:https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.18737&mlon=4.44393#map=19/52.18737/4.44393
Dank, inderdaad was dit de bedoeling.
En weer wat geleerd, een volgende keer krijg je een een pointer meegeleverd
Verzoek BAG-import
Bouw gestart
Catshoek 2 Alkmaar t/m Laan van Bergama 2 M Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65577&mlon=4.77261#map=19/52.65577/4.77261
Bouw gestart
Zaaijweide 2 t/m 32 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66438&mlon=4.77625#map=17/52.66438/4.77625
Bouwvergunning/start
Laan van Bergama 24 A Alkmaar
Twuijversloot 6 en 9 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66178&mlon=4.77442#map=18/52.66179/4.77442
Bouwvergunning/start
Laan van Bergama 29/31 Alkmaar
Rietakker 2 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65986&mlon=4.77297#map=18/52.65986/4.77297
Mijn dank!
Bouw gestart (source=survey)
Reiger 2 ten Muntendam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=53.12991&mlon=6.86673#map=19/53.12991/6.86673
BAG ID 1952100000002098
Bij voorbaat dank!
Verzoek BAG-import
Bouw gestart
Catshoek 2 Alkmaar t/m Laan van Bergama 2 M Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65577&mlon=4.77261#map=19/52.65577/4.77261Bouw gestart
Zaaijweide 2 t/m 32 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66438&mlon=4.77625#map=17/52.66438/4.77625Bouwvergunning/start
Laan van Bergama 24 A Alkmaar
Twuijversloot 6 en 9 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66178&mlon=4.77442#map=18/52.66179/4.77442Bouwvergunning/start
Laan van Bergama 29/31 Alkmaar
Rietakker 2 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65986&mlon=4.77297#map=18/52.65986/4.77297Mijn dank!
De wijk is weer bijgewerkt
Bouw gestart (source=survey)
Reiger 2 ten Muntendam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=53.12991&mlon=6.86673#map=19/53.12991/6.86673
BAG ID 1952100000002098Bij voorbaat dank!
Heel Muntendam gelijkt aangepakt
oa verderop aan Reiger nog nieuwbouw
Graag een import van Europaweg 1 G001-G022, Hoogeveen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.73403/6.50821
Alvast bedankt!
Ivar--:Volgende gebouwen graag importeren, is een nieuwbouwwijk in Hoogvliet Rotterdam. Bouw is inmiddels gestart.
Gebied er omheen zal ik voor me rekening nemenBaarsweg Hoogvliet Rotterdam — Nummer 5 & 113 t/m 147
Klein Profijtweg Hoogvliet Rotterdam — Nummer 295 t/m 271
Esplanadapad Hoogvliet Rotterdam — Volledige straat
Slagbaaipad Hoogvliet Rotterdam — Volledige straat
Toubkalpad Hoogvliet Rotterdam — Volledige straat
Emirganpad Hoogvliet Rotterdam — Volledige straat
Peperpotpad Hoogvliet Rotterdam — Volledige straat
Keizersmantelweg Hoogvliet Rotterdam — Nummer 490 t/m 500Bedankt!
Kijk maar of het zo ok is:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=90830581
Bedankt!
smootheFiets:Bouw gestart (source=survey)
Reiger 2 ten Muntendam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=53.12991&mlon=6.86673#map=19/53.12991/6.86673
BAG ID 1952100000002098Bij voorbaat dank!
Heel Muntendam gelijkt aangepakt
oa verderop aan Reiger nog nieuwbouw
Wow!
Graag import van Schakelweg 162 Hoogvliet Rotterdam
https://osm.org/go/0EtH2VYOSBedankt!
Geïmporteerd
Graag import Maasdamstraat 10 in Zoetermeer
https://www.openstreetmap.org/changeset/91037524#map=19/52.07139/4.53299
en Hofwegstraat 23 in dezelfde wijk. Wellicht is er nog meer bijgekomen.
https://www.openstreetmap.org/changeset/91038098#map=18/52.06980/4.53234
Gebouwen zijn door startende mapper reeds ingetekend.
BVD,
Eggie
Graag een BAG import van de adressen aan de Copernicuslaan te Alphen a/d Rijn.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.11498&mlon=4.65370#map=17/52.11497/4.65370
Alvast bedankt.
Graag een BAG import van de adressen aan de Copernicuslaan te Alphen a/d Rijn.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.11498&mlon=4.65370#map=17/52.11497/4.65370
Alvast bedankt.
Waar bedoel je precies? Ik vind niets nieuws…
Graag import Maasdamstraat 10 in Zoetermeer
https://www.openstreetmap.org/changeset/91037524#map=19/52.07139/4.53299
en Hofwegstraat 23 in dezelfde wijk. Wellicht is er nog meer bijgekomen.
https://www.openstreetmap.org/changeset/91038098#map=18/52.06980/4.53234Gebouwen zijn door startende mapper reeds ingetekend.
BVD,
Eggie
kurrid:Graag een BAG import van de adressen aan de Copernicuslaan te Alphen a/d Rijn.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.11498&mlon=4.65370#map=17/52.11497/4.65370
Alvast bedankt.
Waar bedoel je precies? Ik vind niets nieuws…
Excuus, zal voortaan duidelijker zijn.
Een aantal panden van de (voorheen) Renaissancelaan zijn omgenummerd naar de Copernicuslaan:
97 => 4
95 => 8
93 => 10
89 => 14
87 => 16
83 => 20
81 => 22