Geïmporteerd
Thx, Dick. Je bent snel
Dat weghalen was ook voorbarig. Ik ben er net langs gereden, ze staan er echt nog. Met daarvoor een bouwbord mbt de woningen.
Dick, zou je de oude ipv de nieuwe panden kunnen importeren?
En ArjanO, waarom deed je een verzoek om een nog te realiseren woonblok te importeren? Heb jij de bestaande panden verwijderd?
dvdhoven: Jillis E:Op de meest recente gedetailleerde foto’s op het satellietdataportaal d.d. 24 maart (Superview 0.5 m) is de oude situatie nog te zien. En als ik de laatste Sentinel 10m foto’s juist interpreteer was deze er een maand later nog steeds. Ik denk dat het wat voorbarig is om de nieuwe gebouwen in OSM te zetten.
De oude gebouwen waren in OSM al weg gehaald en niet door mij
Dat weghalen was ook voorbarig. Ik ben er net langs gereden, ze staan er echt nog. Met daarvoor een bouwbord mbt de woningen.
Dick, zou je de oude ipv de nieuwe panden kunnen importeren?
En ArjanO, waarom deed je een verzoek om een nog te realiseren woonblok te importeren? Heb jij de bestaande panden verwijderd?
Met gehesen protestvlag heb ik het gedaan. Ik ben hier op zijn zachtst gesproken, absoluut niet blij mee. De BAG importeurs moeten kunnen vertrouwen op de lokale kennis van de mappers.
Beste BAGgers,
Hier bij “Huis in de Duinen” in Zandvoort is een tijdelijke noodgebouw neergezet, in afwachting van de nieuwbouw. Het ook in OSM nog zichtbare hoofdgebouw, dat inmiddels gesloopt is, heb ik al verwijderd en op en landuse=construction gezet. Kan iemand alleen het tijdelijke gebouw importeren? (is voor een aantal jaar).
Beste BAGgers,
Hier bij “Huis in de Duinen” in Zandvoort is een tijdelijke noodgebouw neergezet, in afwachting van de nieuwbouw. Het ook in OSM nog zichtbare hoofdgebouw, dat inmiddels gesloopt is, heb ik al verwijderd en op en landuse=construction gezet. Kan iemand alleen het tijdelijke gebouw importeren? (is voor een aantal jaar).
Staat er op, incl een klein pand binnen je construction gebied dat ook pas vorig jaar gebouwd zou zijn. Gooi maar weg als het toch ook al tegen de vlakte is.
Hallo allemaal,
De polygonen van Willem de Zwijgerlaan 1-6 in Hoorn lijken allemaal verscholen. Nummer 4 en 6 zijn in het verleden uitgebreid dus die kunnen opnieuw geïmporteerd. Kan iemand dat nagaan?
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.64723/5.07454&layers=N
Emmalaan 22 kan opnieuw geïmporteerd, die is ook uitgebreid in het verleden.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.64616/5.07197&layers=N
Waarvoor dank!
Hallo allemaal,
De polygonen van Willem de Zwijgerlaan 1-6 in Hoorn lijken allemaal verscholen. Nummer 4 en 6 zijn in het verleden uitgebreid dus die kunnen opnieuw geïmporteerd. Kan iemand dat nagaan?
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.64723/5.07454&layers=NEmmalaan 22 kan opnieuw geïmporteerd, die is ook uitgebreid in het verleden.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.64616/5.07197&layers=NWaarvoor dank!
Geïmporteerd
Een paar bedrijfspanden ontbreken nog of zijn ondertussen uitgebreid aan noordzijde de Monierweg in Coevorden
Graag import
https://www.openstreetmap.org/changeset/85777931#map=19/52.65701/6.73072
BVD,
Eggie
Een paar bedrijfspanden ontbreken nog of zijn ondertussen uitgebreid aan noordzijde de Monierweg in Coevorden
Graag import
https://www.openstreetmap.org/changeset/85777931#map=19/52.65701/6.73072BVD,
Eggie
In het nieuwe Park de Zeegser Duinen zijn inmiddels ca. 20 vakantiewoningen in bouw of gerealiseerd. Wil iemand die importeren? Dank!
https://www.openstreetmap.org/way/703140539
In het nieuwe Park de Zeegser Duinen zijn inmiddels ca. 20 vakantiewoningen in bouw of gerealiseerd. Wil iemand die importeren? Dank!
https://www.openstreetmap.org/way/703140539
Ik heb bouw gestart/gereed geïmporteerd.
Gaarne import van de twee panden Camille Balystraat 9A-D en van Gemerenstraat 83, Amsterdam IJburg. Beide hebben status ‘in gebruik’.
Lokaties https://osm.org/go/0E6XELDBx–?m= en https://osm.org/go/0E6XEgTAN–?m=
Alvast bedankt.
Gaarne import van de twee panden Camille Balystraat 9A-D en van Gemerenstraat 83, Amsterdam IJburg. Beide hebben status ‘in gebruik’.
Gelukt en Omgeving ook bijgewerkt.
Klopt het dat tussenliggende huizen nog niet in aanbouw zijn?
Verzoek voor BAG-updates/import in Apeldoorn:
Hoofdstraat 50/50a/50b + Beekstraat 10 + Kanaalstraat 5 (één pand)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.21314/5.96492
Socratesstraat 308a:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.22367/6.00207
Kanaal Zuid 116:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.19206/5.98239
Bij voorbaat dank!
Hallo Allemaal,
Graag een BAG import voor het pand Houtkaai 4 te Middelburg.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.49731/3.61637
Alvast bedankt!
Graag wat import van nieuwbouw in Ten Boer:
Verzoek voor BAG-updates/import in Apeldoorn:
Hoofdstraat 50/50a/50b + Beekstraat 10 + Kanaalstraat 5 (één pand)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.21314/5.96492Socratesstraat 308a:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.22367/6.00207Kanaal Zuid 116:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.19206/5.98239Bij voorbaat dank!
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=85899191
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=85899267
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=85899294
Hallo Allemaal,
Graag een BAG import voor het pand Houtkaai 4 te Middelburg.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.49731/3.61637Alvast bedankt!
Graag wat import van nieuwbouw in Ten Boer: