Pks import:
Trees Kinstraat 23 Rijen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58249&mlon=4.93630#map=19/51.58249/4.93630
Sjean Vermeulenstraat 8 - 16 Rijen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58802&mlon=4.93127#map=18/51.58802/4.93127
Met dank!
Pks import:
Trees Kinstraat 23 Rijen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58249&mlon=4.93630#map=19/51.58249/4.93630
Sjean Vermeulenstraat 8 - 16 Rijen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58802&mlon=4.93127#map=18/51.58802/4.93127
Met dank!
Geïmporteerd
In Barendrecht 8 nieuwe woningen gevonden die nog niet op de kaart staan, Voordijk 353/355/357
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.85674/4.50831
Zou iemand van de BAGgers deze import willen maken, bedankt!
Verwerkt
Bij het toevoegen van het openbaar gebied en het schoolterrein van Copernicus SG (Nieuwe Steen 11, Hoorn) zag ik dat op Openstreetmap het nieuwe, uitgebreide gebouw nog niet op Openstreetmap staat.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.65642/5.06780&layers=N
Kan iemand die toevoegen? Heel fijn! Alvast bedankt.
Goedenavond,
Bij deze een tweetal verzoeken voor BAG-imports.
Ik zag dat Vaalmuiden 17 t/m 31 te Amsterdam.
Verder worden aan de Schans 48 t/m 62 te Beverwijk een aantal woningen gebouwd.
Alvast bedankt!
Verzoek voor BAG-import Laan van Zonnehoeve 10-100 in Apeldoorn:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.20610/6.00044
Alvast bedankt!
Verwerkt
Gaarne gebouw op schooleiland importeren. Gaat volgende week open. https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.06919/5.19418
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=141781.6928125&geometry.y=453427.21484375&zoomlevel=7&objectId=0312100000011924&detailsObjectId=0312010000007592
Alvast dank!
Gaarne import van nieuw wijkje in Bunnik https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.06695/5.19199
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=141646.223125&geometry.y=453164.7509375&zoomlevel=7&objectId=0312100000012631&detailsObjectId=
Alvast dank!
Geïmporteerd
De BAG gaf een verwarrende bende van gebouwen door elkaar. Waarschijnlijk oud en nieuw. Ik denk dat ik nu de goede gebouwen heb.
Op de meest recente gedetailleerde foto’s op het satellietdataportaal d.d. 24 maart (Superview 0.5 m) is de oude situatie nog te zien. En als ik de laatste Sentinel 10m foto’s juist interpreteer was deze er een maand later nog steeds. Ik denk dat het wat voorbarig is om de nieuwe gebouwen in OSM te zetten.
Graag import van de vierde woontoren bij winkelcentrum Overvecht, bouw is gestart. Bedankt alvast.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.11158/5.11179
De oude gebouwen waren in OSM al weg gehaald en niet door mij
Geïmporteerd
Geïmporteerd
Thx, Dick. Je bent snel
Dat weghalen was ook voorbarig. Ik ben er net langs gereden, ze staan er echt nog. Met daarvoor een bouwbord mbt de woningen.
Dick, zou je de oude ipv de nieuwe panden kunnen importeren?
En ArjanO, waarom deed je een verzoek om een nog te realiseren woonblok te importeren? Heb jij de bestaande panden verwijderd?