Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=72962024
Heb tevens wat panden under construction geïmporteerd. Mocht daar nog geen sprake zijn van bouwactiviteit, dan haal je ze maar weer weg.
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=72962024
Heb tevens wat panden under construction geïmporteerd. Mocht daar nog geen sprake zijn van bouwactiviteit, dan haal je ze maar weer weg.
Ik bekijk die buurt regelmatig. Zal het in de gaten houden.
Maarre bedankt!
BAG import-verzoek
Bouw gestart (bouwvergunning + luchtfoto)
Koningin Máximalaan 36/38/64/76/78/57 Julianadorp
Koningsbrink 9/11/21 Julianadorp
Prinses Alexiastraat 1/3
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.89509&mlon=4.75745#map=19/52.89509/4.75745
Opnieuw plaatsen/aanpassen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.90229&mlon=4.75087#map=19/52.90229/4.75087
0400100000010174 bij Langevliet 18 Julianadorp
Opnieuw plaatsen/aanpassen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.90820&mlon=4.75212#map=19/52.90820/4.75212
0400100000011539 bij Langevliet 6 Julianadorp
Mijn dank!
Graag een import van de vernieuwde stadsboerderij Rusthout op Noordsingel 3, Leidschendam
https://osm.org/go/0E4DuDlqk
(Het bijgebouwtje is hetzelfde gebleven).
B.v.d.
Jan
Mag hier het Ayal kaas pakhuis geimporteerd worden ?
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.43131/4.76968
Het gebouw, way 276968039, opsplitsen in de diverse delen a.u.b.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.44263/3.57364
Reden: de panden Oude Markt 1 en 3 worden in het Rijksmonumentenregister apart genoemd.
En op https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=&resultOffset=0&geometry.x=28962.52&geometry.y=385290.13293901&zoomlevel=7&objectId=0718100000031114&detailsObjectId=0718010000018157 is mij niet duidelijk welk ID waar bij hoort.
B.v.d. Ad
Gedaan!
Gedaan.
Gedaan!
Gedaan.
Graag Bag import van de Sparwinkel in Drimmelen Biesboschweg 4 B
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.70821/4.80817&layers=N
Geïmporteerd
Bedankt, staat er juist op.
Het is even geleden, maar hier is weer een verzoek van mij voor een BAG import (in Schiedam, omgeving Daltonstraat):
https://www.openstreetmap.org/note/1872766.
Ik hoop dat het voldoende duidelijk is. Zie ook BAG viewer:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=88104.63325&geometry.y=437228.55925&zoomlevel=6
Een en ander geïmporteerd. Zit nog wel overlap in met wegen en vlakken.
Dank. En ik heb de conflicten opgelost.
BAG import verzoeken
Survey / bouw gestart
Oosterzijweg 96 Heiloo
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.58857&mlon=4.70667#map=18/52.58857/4.70667
Survey / bouw gestart
Bijgebouw 0450100000301798 bij Groot Dorregeest 7 Uitgeest
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.54067&mlon=4.72389#map=19/52.54067/4.72389
Nieuwbouw/verbouw?
1-3-5 → G.G. Schipperstraat 3 De Rijp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.54955&mlon=4.84210#map=18/52.54955/4.84210
Nieuwbouw
M.C. van Voordenstraat 1 A/B/C De Rijp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.54838&mlon=4.84353#map=18/52.54838/4.84353
Nieuwbouw
Westmijzerdijk 2 en 3 Schermerhorn
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.60198&mlon=4.88858#map=19/52.60198/4.88858
4 panden opnieuw plaatsen
Broerdijk 1311-1318 en 1301-1309 Oostwoud + 2 bijgebouwen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.72641&mlon=5.07430#map=19/52.72641/5.07430&layers=N
Nieuwbouw/sloop
Broerdijk 35 Oostwoud (alle panden)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.72772&mlon=5.06951#map=19/52.72772/5.06951
Mijn dank!
BAG import verzoek
Vergeten?
Bouwvergunning+luchtfoto
Koningin Máximalaan 36/40/57 Julianadorp
Koningsbrink 9/11/21 Julianadorp
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.89516/4.75697
Mijn dank.
In Oisterwijk gebeurt weer wat:
AUB re-import dit grote gebouw, een deel had ik al wel gesloopt, en dan komen meteen de extra adres nodes mee:
Almystraat 12 Oisterwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58167&mlon=5.18723#map=19/51.58167/5.18723&layers=N
En een nieuw rijtje om te importeren:
Schaverij Oisterwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58333&mlon=5.18725#map=18/51.58333/5.18725&layers=N
Nieuw:
Nicolaas van Eschstraat 14 Oisterwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58347&mlon=5.20130#map=18/51.58347/5.20130&layers=N
Wim van Baaststraat 19 Oisterwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57915&mlon=5.16741#map=18/51.57914/5.16741&layers=N
Alsook Wim van Baaststraat 3 Oisterwijk, wat meer naar zuiden
En in Eindhoven:
Waterwereld 90 B,C Eindhoven
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.43734&mlon=5.40124#map=19/51.43734/5.40124&layers=N
Grote Kerkepad 18 Veldhoven: is ook al af
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.40543&mlon=5.38754#map=19/51.40543/5.38754&layers=N
Tilburg, Al plek gemaakt hier.
Pater van den Elsenplein Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53998&mlon=5.09300#map=19/51.53998/5.09300
Broekhovenseweg Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54720&mlon=5.09140#map=19/51.54720/5.09140
Met dank!