Gedaan.
Gedaan, maar nr 57 stond er al (bovenop de ruine)
Gedaan.
Gedaan, maar nr 57 stond er al (bovenop de ruine)
BAG import verzoek
Pand in gebruik
P. Ottstraat 20 Schagerbrug
Correctie? Huisnummer 30 klopt niet. Is een plaats van een woonwagen. Moet dit zo (groot) op de kaart?
P. Ottstraat 28 Schagerbrug
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.79783&mlon=4.76346#map=17/52.79783/4.76346
Mijn dank.
Heb e.e.a. aangepast.
Merkwaardigerwijs gebruikt BAG voor woonwagens (vaak) de gehele perceelgrootte, die dus inderdaad niet overeenkomt met de echte ‘woonwagen’.
Meestal wordt dan de omvang van de woonwagen op basis van een luchtfoto ingetekend.
Ik heb, bij gebrek aan recente luchtopname een rechthoek ingetekend; wellicht heb je betere data voor de outline en kun je e.e.a. aanpassen.
Vriendelijk verzoek BAG import buurt Waterzicht Oosterheem, Zoetermeer (Slotermeer, Markermeer, Lauwersmeer). Er zijn weer wat woningen opgeleverd en straten opengesteld. https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.05569&mlon=4.52991#map=18/52.05569/4.52991
Dank alvast!
BAG import verzoeken
Survey / bouw gestart /sloop
Nes 5/5A/7 Schagen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.79572&mlon=4.80378#map=18/52.79572/4.80378
Survey / bouw gestart
Haring 1 t/m 5 en 2 t/m 8 Schagen
Kabeljauw 2 t/m 24 en 1 t/m 19 Schagen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.79605&mlon=4.80628#map=18/52.79605/4.80628
Survey / bouw gestart / sloop
Breelaan 103 Bergen (NH)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67695&mlon=4.69209#map=19/52.67695/4.69209
Survey / bouw gestart / in gebruik
Grote Sloot 81/ 83 Burgerbrug
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.75007&mlon=4.70303#map=17/52.75007/4.70303
Suvey / nieuwbouw
Hargerweg 4C t/m 4F Schoorl + bijgebouwen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.72531&mlon=4.66463#map=19/52.72531/4.66463
Survey / nieuwbouw
Aanpassen: Welgelegen 4 Burgerbrug
Welgelegen 8 t/m 14 en 5 t/m 13 Burgerbrug
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.74922&mlon=4.70452#map=19/52.74922/4.70452
Mijn dank.
Hallo,
Willen jullie deze ook importeren?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.06349/5.25999
1581100000043935
https://triodosopreehorst.nl/
Dank
Twee nieuwe gebouwen in Ouddorp: Vrijheidsweg 1 en 1c: https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81589/3.89996.
In de BAG staan ze nog op bouwvergunning verleend, maar via Satellietdataportaal is duidelijk te zien dat de werkzaamheden inmiddels zijn afgerond.
Alvast bedankt!
BAG import verzoekne
Survey / bouw gestart / sloop
Hoogegeest 43 Akersloot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57515&mlon=4.74224#map=18/52.57515/4.74224
Bouw gestart
Sportlaan 27 en 27A Tuitjenhorn
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.74105&mlon=4.75371#map=18/52.74105/4.75371
Suvey / bouw gestart
Moerlant 3 t/m 19 Zuid-Scharwoude
https://osm.org/go/0E580R63l–?m=
Survey / bouw gestart
Vrederiksakker 3/5/7/43/67/69 Heerhugowaard
https://osm.org/go/0E58nHbdc–?m=
https://osm.org/go/0E58mV2IN–?m=
Opnieuw plaatsen
't Meijmerige Land 1 t/m 23 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66730&mlon=4.80621#map=19/52.66730/4.80621
Mijn dank.
BAG import verzoek
Foodcourt Uden
Panden zijn in gebruik genomen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.67115/5.60100
bvd
BAG import verzoek
In gebruik
Charlottaring 2 Anna Paulowna
Bouw gestart
Kruiswijk 24 Anna Paulowna
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.86233&mlon=4.80885#map=18/52.86233/4.80885
Gestart
Draadzegge 5, 10 t/m 24 Anna Paulowna
Goudhaver 22 t/m 32 Anna Paulowna
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.86059&mlon=4.81634#map=17/52.86059/4.81634&layers=N
Panden in gebruik
ALLE panden die nog niet op de kaart staan → Straatnaam: Knoe Wervershoof
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.73791&mlon=5.13669#map=18/52.73791/5.13669
In gebruik
Matjador 40 Wervershoof
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.73354&mlon=5.14458#map=19/52.73354/5.14458
Bouw gestart
Bijlstraat 14 t/m 48 en 1 t/m 27 Hippolytushoef
In gebruik
Bijldwarsstraat 2/4 Hippolytushoef
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.90467&mlon=4.95802#map=19/52.90467/4.95802
Pand ontbreekt.
Westerweg 332 a Heiloo
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.59304&mlon=4.69418#map=19/52.59304/4.69418&layers=N
Mijn dank.
Verzoek voor BAG import
Willemskade 3, Harlingen
https://www.openstreetmap.org/edit?node=6660544862#map=18/53.17315/5.41128
Vriendelijk verzoek BAG import buurt Waterzicht Oosterheem, Zoetermeer (Slotermeer, Markermeer, Lauwersmeer). Er zijn weer wat woningen opgeleverd en straten opengesteld. https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.05569&mlon=4.52991#map=18/52.05569/4.52991
Dank alvast!
BAG import verzoeken
Survey / bouw gestart /sloop
Nes 5/5A/7 Schagen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.79572&mlon=4.80378#map=18/52.79572/4.80378Survey / bouw gestart
Haring 1 t/m 5 en 2 t/m 8 Schagen
Kabeljauw 2 t/m 24 en 1 t/m 19 Schagen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.79605&mlon=4.80628#map=18/52.79605/4.80628Survey / bouw gestart / sloop
Breelaan 103 Bergen (NH)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67695&mlon=4.69209#map=19/52.67695/4.69209Survey / bouw gestart / in gebruik
Grote Sloot 81/ 83 Burgerbrug
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.75007&mlon=4.70303#map=17/52.75007/4.70303Suvey / nieuwbouw
Hargerweg 4C t/m 4F Schoorl + bijgebouwen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.72531&mlon=4.66463#map=19/52.72531/4.66463Survey / nieuwbouw
Aanpassen: Welgelegen 4 Burgerbrug
Welgelegen 8 t/m 14 en 5 t/m 13 Burgerbrug
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.74922&mlon=4.70452#map=19/52.74922/4.70452Mijn dank.
Hallo,
Willen jullie deze ook importeren?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.06349/5.25999
1581100000043935
https://triodosopreehorst.nl/
Dank
Twee nieuwe gebouwen in Ouddorp: Vrijheidsweg 1 en 1c: https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81589/3.89996.
In de BAG staan ze nog op bouwvergunning verleend, maar via Satellietdataportaal is duidelijk te zien dat de werkzaamheden inmiddels zijn afgerond.Alvast bedankt!
BAG import verzoekne
Survey / bouw gestart / sloop
Hoogegeest 43 Akersloot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57515&mlon=4.74224#map=18/52.57515/4.74224Bouw gestart
Sportlaan 27 en 27A Tuitjenhorn
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.74105&mlon=4.75371#map=18/52.74105/4.75371Suvey / bouw gestart
Moerlant 3 t/m 19 Zuid-Scharwoude
https://osm.org/go/0E580R63l–?m=Survey / bouw gestart
Vrederiksakker 3/5/7/43/67/69 Heerhugowaard
https://osm.org/go/0E58nHbdc–?m=
https://osm.org/go/0E58mV2IN–?m=Opnieuw plaatsen
't Meijmerige Land 1 t/m 23 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66730&mlon=4.80621#map=19/52.66730/4.80621Mijn dank.
BAG import verzoek
Foodcourt Uden
Panden zijn in gebruik genomen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.67115/5.60100bvd
Sander H: Objectinformatie Brw Twente:Zou deze bijgewerkt kunnen worden? Bij voorbaat dank!
Aub een OSM link gebruiken…
Bij deze: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.15750/6.73361
Gedaan.
Aanvraag Iemke zal er bij ingeschoten zijn wegens vertraging aanvraag nieuw account.
Nieuwe Willemskade 3 Harlingen
Graag BAG update
https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.17305/5.41102
BVD,
Eggie
Straatnamenbesluit is herzien, Reflectiespoelstraat is Deflectiespoelstraat geworden:
De ambtenaar van de gemeente Eindhoven die het oorspronkelijke besluit schreef zal ook niet geweten hebben wat een deflectiespoel is.
Gelukkig woont er nog niemand volgens mij (in aanbouw).
Mactanweg 1 Rozenburg
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.28095/4.72636&layers=N
Geïmporteerd
Nog eentje; Changiweg 2 t/m 14 Rozenburg
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.27788/4.72435
Geïmporteerd