Geïmporteerd
Geïmporteerd
BAG import-verzoek
Nieuwbouw/in gebruik
Kruiskamplaan 61 t/m 67 Uitgeest
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.51540&mlon=4.70855#map=19/52.51540/4.70855
S.v.p. herplaatsen/verschuiven/laten aansluiten ->Staan ‘slordig’ op de kaart.
Kruiskamplaan 15 t/m 59 Uitgeest
Mijn dank.
Geïmporteerd, tevens er tegenover Smallenkamplaan 3 appartementsgebouwen opnieuw geïmporteerd.
AUB import:
2 gebouwen
0874100000014231
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.79544&mlon=4.97468#map=17/51.79544/4.97468
Korn 8 Dussen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73868&mlon=4.94991#map=19/51.73868/4.94991
Met dank!
Geïmporteerd
BAG import-verzoeken
Bouw gestart
Gouwstraat 5/6/8 Spierdijk. Bijgebouwen bij 1 en 4.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65520&mlon=4.94948#map=18/52.65520/4.94948
Bouw gestart
Slimtocht 24 Berkhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64348&mlon=5.00669#map=18/52.64348/5.00669
Bouw gestart
Dorpsvaart 1/9/11 De Goorn
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63138&mlon=4.94800#map=18/52.63138/4.94800
Bouw gestart
Distelvlinder erf 13 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66363&mlon=4.86629#map=18/52.66363/4.86629
Opnieuw plaatsen/aanpassen
Laan van Meerweijde 51/53/55 Obdam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67081&mlon=4.90426#map=18/52.67081/4.90426
Mijn dank!
Verzoek BAG-import
Sloop/nieuwbouw
Pagenlaan 3 Limmen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57637&mlon=4.68927#map=19/52.57637/4.68927
Sloop/nieuw
Pageveld 18 Limmen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57542&mlon=4.68621#map=19/52.57542/4.68621
Nieuwbouw
Lange Akker 21 Limmen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57442&mlon=4.68766#map=19/52.57442/4.68766
Nieuwbouw
Kapelweg 39 Limmen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57662&mlon=4.68370#map=19/52.57662/4.68370
Mijn dank!
De nieuwbouw op de Van Ravesteijnkade, Leidschendam is ingemeten en ingetekend in BAG.
Daarom graag een herimport van de Van Ravesteijnkade 1-29.
B.v.d.
Jan
Verzoek BAG import:
Stalreep Uden.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.64677/5.61124
Gebouwen zijn in gebruik genomen.
Losplaats Uden.
https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.65411/5.62259
bouw gestart
Plaggen, Odiliapeel Gem Uden
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.64008/5.71048
Bouw gestart
bvd
AUB import, staat er gewoon:
Aalstraat 10 Gilze
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54299&mlon=4.94911#map=19/51.54299/4.94911
En daar deze nieuwe ook aub importeren:
Aalstraat 12 Gilze
Heuvelstraat 42 Gilze
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54279&mlon=4.94660#map=19/51.54279/4.94660
En na sloop wordt hier weer gebouwd:
Tilburgseweg 57 Moergestel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54543&mlon=5.16231#map=19/51.54543/5.16231
Meulenspie 35 Teteringen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.60183&mlon=4.81800#map=19/51.60183/4.81800
Met dank!
Gedaan.
Gedaan, maar nr 57 stond er al (bovenop de ruine)
BAG import verzoek
Pand in gebruik
P. Ottstraat 20 Schagerbrug
Correctie? Huisnummer 30 klopt niet. Is een plaats van een woonwagen. Moet dit zo (groot) op de kaart?
P. Ottstraat 28 Schagerbrug
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.79783&mlon=4.76346#map=17/52.79783/4.76346
Mijn dank.
Heb e.e.a. aangepast.
Merkwaardigerwijs gebruikt BAG voor woonwagens (vaak) de gehele perceelgrootte, die dus inderdaad niet overeenkomt met de echte ‘woonwagen’.
Meestal wordt dan de omvang van de woonwagen op basis van een luchtfoto ingetekend.
Ik heb, bij gebrek aan recente luchtopname een rechthoek ingetekend; wellicht heb je betere data voor de outline en kun je e.e.a. aanpassen.
Vriendelijk verzoek BAG import buurt Waterzicht Oosterheem, Zoetermeer (Slotermeer, Markermeer, Lauwersmeer). Er zijn weer wat woningen opgeleverd en straten opengesteld. https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.05569&mlon=4.52991#map=18/52.05569/4.52991
Dank alvast!
BAG import verzoeken
Survey / bouw gestart /sloop
Nes 5/5A/7 Schagen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.79572&mlon=4.80378#map=18/52.79572/4.80378
Survey / bouw gestart
Haring 1 t/m 5 en 2 t/m 8 Schagen
Kabeljauw 2 t/m 24 en 1 t/m 19 Schagen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.79605&mlon=4.80628#map=18/52.79605/4.80628
Survey / bouw gestart / sloop
Breelaan 103 Bergen (NH)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67695&mlon=4.69209#map=19/52.67695/4.69209
Survey / bouw gestart / in gebruik
Grote Sloot 81/ 83 Burgerbrug
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.75007&mlon=4.70303#map=17/52.75007/4.70303
Suvey / nieuwbouw
Hargerweg 4C t/m 4F Schoorl + bijgebouwen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.72531&mlon=4.66463#map=19/52.72531/4.66463
Survey / nieuwbouw
Aanpassen: Welgelegen 4 Burgerbrug
Welgelegen 8 t/m 14 en 5 t/m 13 Burgerbrug
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.74922&mlon=4.70452#map=19/52.74922/4.70452
Mijn dank.
Hallo,
Willen jullie deze ook importeren?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.06349/5.25999
1581100000043935
https://triodosopreehorst.nl/
Dank
Twee nieuwe gebouwen in Ouddorp: Vrijheidsweg 1 en 1c: https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81589/3.89996.
In de BAG staan ze nog op bouwvergunning verleend, maar via Satellietdataportaal is duidelijk te zien dat de werkzaamheden inmiddels zijn afgerond.
Alvast bedankt!
BAG import verzoekne
Survey / bouw gestart / sloop
Hoogegeest 43 Akersloot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57515&mlon=4.74224#map=18/52.57515/4.74224
Bouw gestart
Sportlaan 27 en 27A Tuitjenhorn
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.74105&mlon=4.75371#map=18/52.74105/4.75371
Suvey / bouw gestart
Moerlant 3 t/m 19 Zuid-Scharwoude
https://osm.org/go/0E580R63l–?m=
Survey / bouw gestart
Vrederiksakker 3/5/7/43/67/69 Heerhugowaard
https://osm.org/go/0E58nHbdc–?m=
https://osm.org/go/0E58mV2IN–?m=
Opnieuw plaatsen
't Meijmerige Land 1 t/m 23 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66730&mlon=4.80621#map=19/52.66730/4.80621
Mijn dank.