Eerste punt begrijp ik, er missen nog veel paden op dit moment in het Montferland.
tweede punt begrijp ik ook, maar 2b begrijp ik niet, waarom een MPR “Bergherbos”
Het probleem is wat ik aangaf in mijn eerste post in deze topic. Omdat de relatie “Bergherbos” een landuse=forest is, zullen de kleine stukjes forest welke in dit gebied problemen geven.
Ik stel voor om de MPR “Bergherbos” geheel te verwijderen en een node place=locality aan te maken met evt. een kleine relatie met de way van de contouren voorzien met toponym=*
Voorheen werd de naam van deze toponym gerenderd, maar er is op OSM.org de afweging gemaakt om dit niet meer te doen, mede omdat topynym een NL uitvinding was, welke nergens anders gebruikt werd.
De discussie hoe het niet renderen van de naam is vaak voorbij gekomen, en begrijpelijk. Maar om de naam te renderen zijn andere oplossingen.
Nu worden niet alleen de watertjes met bomen bezaaid maar ook andere landuses, zoals natural=scrub
“Vrij simpel” mag niet een oplossing zijn als het niet wordt overzien wat de gevolgen zijn. Probeer dan ook de changesets klein te houden, zodat je het zelf kunt blijven overzien wat de consequenties zijn.
Dit is echt niet altijd noodzakelijk, maar als je zoveel in één changeset “propt” kan een andere mapper niet meer zien wat je bedoeling was, vandaar dit draadje.
Een oplossing zou ik op dit moment nog niet weten.
Ook ik ben weleens begonnen om de bospercelen aan elkaar te plakken, maar je raakt volledig de weg kwijt.
En daardoor heb je gekozen voor de bewuste MPR, waar je de gevolgen niet helemaal hebt kunnen overzien.
We komen hier best wel samen uit, en een oplossing zal er ook zeker wel komen.
Het is namelijk niet mijn bedoeling om een mapper zoals jij te demotiveren in zijn goede werk die geleverd wordt!