Haumanitarian laat nog meer details achterwege dan https://www.openstreetmap.org al doet
ook het contrast laat veel te wensen over.
Bovendien zijn er al meer dan twee maanden problemen en het wordt er niet beter op.
Wie vertelt ons wat de toekomst ons brengt?
Misschien wel helemaal niets meer
Ik heb het hek neergezet, met Vespucci. De omtrek zou aardig moeten kloppen. Bij het herstel over het hoofd gezien dat ik een node van het gebouw aan de zuidkant had versleept (en een beetje een brakke poging tot herstel gedaan, waarvoor mijn nederige excuses), maar dat heeft eggie gelukkig snel weer goed hersteld. Er ontbreekt nog een poort naast het KDV en de hekken binnen het omheinde gebied, maar die lijken me eigenlijk niet zo praktisch relevant.
Bewerken op een touchscreen van een telefoon is toch niet helemaal optimaal, tenminste niet als ik er geen muis op aansluit…
Geen nieuwe mapper, want een jaar of twee geleden heeft deze man, km2bp, diverse wegwijzers aangemaakt met de vermelding van een fiets/wandel knooppunt rondom Breda. Ik dacht dat hij het land uit was, terug naar Polen, maar nu zie ik hem terug in de buurt van de Grote Peel. (1 jaar geleden) https://www.openstreetmap.org/node/5312486642#map=19/51.30686/5.90029&layers=N
Eerst even afvragen wat het nut daarvan is.
Daarna de conclusie trekken dat het weer een nutteloze verzameling van gegevens wordt.
Die hooguit een uiterst fragmentarisch beeld geeft.
Niet aan beginnen dus.
Aan de andere kant wordt zoiets niet actief tegen gewerkt.
Dus als iemand zijn zonnepanelen op de kaart wil intekenen, dan kan hij zijn gang gaan.
Liever niet, maar mag wel.
Ik heb intussen wel even vermogen gecorrigeerd van MW naar kW; volgens sat.beeld staan er 15 panelen op dak, dus 3.6 kW is vrij reëel.
Als het een moderne installatie is, kun je uitgaan van 300Wp per paneel. Ik heb een installatie uit juni 2017 met 10 panelen en die heeft 3Kwp als vermogen
Deze mapper reageert helaas niet. Ook niet op PB’s tijdens het mappen en dan wordt het lastig communiceren. Wie weet hoe het echt zit in de Amsterdamse waterleidingduinen?
Nu staat alles met access=no op slot. Verschillende access-tags (in mijn ogen onnodig) zijn toegevoegd.
Het hele gebied was al getagd met vehicle =no. Nu is er van alles toegevoegd.
… permissive is omgezet naar yes zag ik. Tagging spreekt zichzelf tegen.
Mijn grootste bezwaar is de tag access=no hier.
In de historie zie ik ook bekende mappers die ook forumbezoekers zijn.
Wie lukt het wel om contact te leggen? Wellicht was ik niet diplomatiek genoeg.
edit… Alleen de eerste changeset heb ik verbeterd. Daar werden de multypolygonen omgetagd naar paden. Die tags heb ik eraf gehaald. Verder heb ik nog niets gedaan. Wat doen we hier mee? Terugdraaien? Graag advies.