Ik ben nu de nieuwe bijdragen die in hoog tempo verschijnen aan het reverten. Op PB’s wordt niet gereageerd. Kadaster data van ligplaatsen worden verwijderd, commentaar blijft ontbreken.
Schuiven met de kaart in editmodus blijft doorgaan. Kennelijk ziet mapper geen mail of negeert het.
edit. Ik draai maar steeds terug als weer een aantal ligplaatsen is verwijderd met de Kadasteradressen. Eens kijken wanneer het kwartje valt. Wat nu?
Mapper is weer in hoog tempo van alles aan het veranderen en denkt er volgens mij veel te makkelijk over.
Schoolterreinen worden verwijderd. Wegen bij rotonde gesplitst zonder oneway.
Reageren op een PB doet hij niet.
Wie geeft advies? Terug draaien. Ik ben niet gekke Henkie en ga een veelvoud van fouten repareren.
Mapper is na blokkade weer bezig zonder duidelijk of zelfs geen commentaar na korte blokkade door de DWG.
Graag een extra paar ogen.
Weer schuiven met de kaart in editmodus… Volgens laatste commentaar "im having a school lesson (geography) " https://www.openstreetmap.org/changeset/75381237
De bedoeling zal uiteraard weer goed zijn maar toch…
Een reactie heb ik vooralsnog niet gekregen.
Ediit *( mapper is inmiddels voor bepaalde tijd weer geblokkeerd.