S_Emo
January 13, 2019, 7:55pm
5395
Een verzoek voor BAG import op het industrieterrein Saxe Gotha Boxmeer
https://www.openstreetmap.org/edit?editor=id#map=18/51.64057/5.93742
met name MSD fabriek in aanbouw, behoorlijk stuk nu “in constructie”. Over een paar maanden gebouw buitenkant klaar denk ik.
dvdhoven
(D van den Hoven)
January 14, 2019, 6:53am
5396
Alles nog op bouwvergunning. Ook geen adresnodes. Ik heb wat geïmporteerd. Eventueel verwijderen wat niet gewenst is.
eggie
(Eggie)
January 14, 2019, 7:26am
5397
Dit kleine stukje Hilversum is inmiddels volgebouwd en gereed. Graag update…
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.22683/5.19053
BVD,
Eggie
eggie
(Eggie)
January 15, 2019, 10:35pm
5402
Graag update van dit nieuwe stukje Rhoon in ontwikkeling.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.85417/4.43081
BVD,
Eggie
KiaaTiX
(KiaaTiX)
January 16, 2019, 5:57am
5403
Graag opnieuw importeren van Poststraat 15 en 17 in Tilburg. Iemand heeft geprobeerd om een uitbouw in te tekenen maar dat lijkt niet helemaal te zijn gelukt…
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.55879/5.08549
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=66352529
Er was om onduidelijke redenen een foute multipolygoon van gemaakt.
Gedaan, inclusief waar nog geen bouwactiviteit op PDOK zichtbaar; gaarne zelf actualiseren.
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=66352590
Martin
JeroenK88
(JeroenK88)
January 16, 2019, 12:36pm
5406
JTS51
(Jts51)
January 17, 2019, 9:28am
5408
https://www.openstreetmap.org/note/new?lat=53.36219&lon=6.38259#map=19/53.36228/6.38344&layers=N
Graag en BAG import van woning aan de T van Starkenborgh van Stachhouwerstraat 14 en Achtervalge 17 in Leens.
Alvast bedankt.
Roef
(Roef)
January 17, 2019, 3:04pm
5410
Graag een import van nieuwbouw in Hoogeveen:
De Vos van Steenwijklaan 2a-e
Menso Altinghof 1-26? → Kan ik niet goed zien, in de BAG-viewer staat de inmiddels gesloopte school er nog bovenop
Linthorst Homanstraat 1a-h
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=229319.90625427&geometry.y=527071.63293901&zoomlevel=7
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.72621/6.48723
Alvast bedankt!