Graag import BAG in dit gebied, https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.01737/5.11528
De bouw gaat sneller dan observeren, bedankt Naast Pronto no 2 wordt alweer geheid. Net als achter Pronto aan het 3e regimentsdok. En benoorden het 1e Garnizoensdok naast no 6.
Geïmporteerd. Eventueel nog de construction omzetten als de panden klaar zijn
Alles wat de BAG heeft voor dit gebied, geïmporteerd
Pand in aanbouw, gaarne BAG-import: Walderweg 3a te Kerkwijk.
https://osm.org/go/0EvOJhtrJ–?layers=N&m=
Alvast bedankt!
Hi Dick, bedankt maar het 1e Garnizoensdok no 2 zit wel in de viewer. Dat snap ik nou niet
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.02145/5.11778
Vermoedelijk kwam het niet mee met de wfs aanvraag (bag plugin)
Inmiddels staat het er op. Ook 1e Garnizoensdok 1 - 3 - 5 -7
Staat er inmiddels op.
Klein verzoekje: Nieuw pand.
Apeldoornseweg 14 6718 SB Ede
Geïmporteerd. Pieter, graag de volgende keer een linkje meeleveren naar de OSM kaart. Dan kan de importeur gelijk vandaar uit naar de goede plek in JOSM. Ik ken Ede wel een beetje, maar voor mij was het ook nog zoeken.
Ik zal er aan denken Dick
en bedankt!
Graag import nieuwbouw in stad Groningen:
- Merelstraat 81 t/m 99 en Parkzijde 17 t/m 23 (drie rijtjes woningen met schuurtjes, plus appartementengebouw)
- Oostersingel 4 t/m 14 (twee appartementengebouwen met door elkaar lopende nummering, veel subnummers)
- Grote Markt 33 en Naberstraat 1 t/m 35 (in één pand dat een stukje uitsteekt boven Poelestraat 8)
- Grote Markt 31 (nieuw hotel) plus herimport ten NNW naastgelegen pand Grote Markt 27 (ivm aansluiting)
- appartementengebouw Helperpark 308 t/m 474
Graag BAG-import voor panden in aanbouw:Buitenbos 6 en 14 te Meteren
https://osm.org/go/0EvwGOlmt–?layers=N&m=
en nog 1: Oosterhof 17 te Meteren
https://osm.org/go/0EvwG~IcI–?layers=N&m=
Alvast bedankt!
Gedaan:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=66134751
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=66134814
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=66135279
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=66135311
Ik heb wel de overlap eruit ge-edit; ik neem aan dat op straatniveau geen overlap kan bestaan.
Gedaan:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=66135365
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=66135421
Martin
Bedankt weer, Martin.
Die overlap zijn volgens mij balkons. Zal later wel gecorrigeerd worden in de BAG.
Kun je Grote Markt 31 (en 27) ook nog doen?
BAG import-verzoek
Survey/bouwstart
Schermerplein 1 en 1A Stompetoren
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.61311&mlon=4.82123#map=17/52.61311/4.82123&layers=N
Dank u.
Weer bedankt, Martin!
Graag import voor deze nieuwe sporthal in Haarlem. Een startende mapper heeft iets al zelf ingetekend, maar alleen als sports_centre
https://www.openstreetmap.org/changeset/66140175#map=19/52.39529/4.62442
BVD,
Eggie