Dat periodieke gebiedsupdates vanuit de BAG opwegen tegen de nadelen van kleine foutjes ben ik het op zich wel mee eens. Als ik zoiets zie als bovenstaande dan geeft dat helaas wel de indruk dat vaak behoorlijk blind of vanuit de losse pols wordt geïmporteerd.
Negen jaar geleden was er al een node geplaatst om de molen aan te geven.
Zo krijg je een haat-liefdeverhouding met lokale mappers die nauwkeurig werken op basis van survey en nacontrole na uploaden.
Volgens mij zou minimaal één van de volgende twee zaken moeten gebeuren:
BAGgeraars gaan meer aandacht besteden aan de effecten van zulke BAG-updates (zoals controleren op dubbele info)
BAG-updates worden voortaan systematisch grootschalig periodiek uitgevoerd, bijv. elke regio eens per kwartaal, en de focus van andere mappers komt wat de BAG betreft op het corrigeren van de fouten die uit die imports voortkomen in plaats van energie te steken in het versneld laten uitvoeren van losse imports
Als ik de enige ben die niet helemaal gelukkig is met de huidige manier van werken dan zal ik me er verder bij neerleggen.
Als ik een BAG-update niet op forumverzoek doe gebruik ik de Duinoord-achtergrond en steeds maar een zeer klein gebiedje.
Maximaal iets van zo’n vijf panden en uiteraard kijk ik wat er allemaal al in de OSM-laag staat.
Met de replace geometry functie in JOSM neem ik de relvante tags van het oude object over.
Verzoek voor Meerssen; Kuileneindestraat 26.
Graag opnieuw intekenen/toevoegen, gebouw is een gedeelte gesloopt voor de aanleg van een wandelpad.
Alvast bedankt,
Twotert