De bouw is gestart: aub import:
Stationsstraat 35 01 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55837&mlon=5.08188#map=19/51.55837/5.08188
Met dank!
De bouw is gestart: aub import:
Stationsstraat 35 01 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55837&mlon=5.08188#map=19/51.55837/5.08188
Met dank!
Haha, toet toet d.t .s sn.l
Bouw vordert gestaag van enkele appartementencomplexen te Groningen, dus graag import:
Gedaan, met veel subnummers; gaarne landuse en straten aanpassen:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=64854755
En https://overpass-api.de/achavi/?changeset=64854823
En https://overpass-api.de/achavi/?changeset=64854850
Wel gaarne de contouren in de gaten houden; ik weet niet of die finaal zijn.
Dank voor de import, Martin. En de rest komt t.z.t. goed.
Het gaat langzaam, maar af en toe komen in dit wijkje aan de Stenen kamer in Alblasserdam weer wat woningen bij. Graag update.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.86250/4.67518
BVD,
Eggie
Geïmporteerd en herimport van 17 t/m 25 en 18 t/m 26 vanwege gewijzigde vorm en plaats
Ik heb een zwik panden geïmporteerd
Verzoek BAG-import (update) voor:
Nieuwe woningen wijk Bosselaar-Zuid te Zevenbergen
Locatie in OSM:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.63433/4.60134
Locatie in BAG-viewer:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=100569.9934375&geometry.y=405355.1796875&zoomlevel=6
Bij voorbaat hartelijk dank!
Ik heb een deel geïmporteerd. Een ander deel staat nog op bouwvergunning verleend en dat heb ik niet geïmporteerd. Even nalopen of construction nog klopt, anders building op house zetten en construction tag verwijderen.
Graag een BAG verwijdering van een compleet pand ivm sloop.
Buitenveldertselaan 78-80-82, Amsterdam
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.32723/4.86837
Dank u.
Hoi, een pand verwijderen, inclusief adresnode kun je natuurlijk helemaal zelf!
[edit]
Maar ik heb het voor je verwijderd.
Ik zie dat daar heel wat nieuwbouw gepland is; hou je ons op de hoogte aub?
Verzoek BAG-import voor:
Bedrijfspand aan Oude Kerkstraat en Verschuurstaat te Etten-Leur
(wegens grootte wellicht de moeite van een import waard)
Locatie in OSM:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.56920/4.61371
Locatie in BAG-viewer:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=101393.1934375&geometry.y=398099.6796875&zoomlevel=6
Bij voorbaat hartelijk dank!
Graag import van de nieuwbouw in het hoekje van de Roterij in Lage Zwaluwe. Er wordt momenteel volop gebouwd. T.z.t. zet ik het wel van construction af.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.71221/4.69403
BVD,
Eggie
De grootte maakt niet uit. Elk pand in de BAG is de moeite waard. Pand is geïmporteerd
Geïmporteerd. Ik heb ook 2 panden bouwvergunning verleend, Roterij 10 en 12 meegenomen. Als die nog niet in bouw zijn, gaarne weer verwijderen.
Dick bedankt. Waar nog geen bouwactiviteiten zijn heb ik weer verwijderd.
Graag BAG import voor;
Easter Omwei 103 t/ 109,
De Kolk 14 t/ 20,
It Doekewiid 36 t/m 56,
It Súd 14 t/m 22 en 13 t/m 17
allen in Hurdegaryp
https://www.openstreetmap.org/#map=17/53.21574/5.94949
de bouw van deze woningen is gestart.
alvast vriendelijk dank