В кратце теория такова, что игра, хотя и использует для картинки на клиенте гугль карты, но для работы с объектами сервера как-то используют OSM.
Это еще началось с их предыдущей игры Ingress.
Днепр - разбирайтесь. Я к вам не лезу. https://www.openstreetmap.org/user/%D0%9C%D1%83%D0%B6%D0%B8%D1%86%D0%BA%D0%B8%D0%B9
Зацепило глаз “дорожка к дому”.
ПС: Ну и точки адреса топчик Да и домики тоже поплыли куда-то.
У меня складывается впечатления, что персонаж подшофе. Не могу иначе описать, почему пакеты правок называются так и почему все такое кривое. А, ну и тогда обретает смысл “дорога к дому”
Допоможіть розібратися. Якісь незрозумілі правки робить юзер Павел Гетманцев масово видаляє рілейшени сіл Миколаївщини натомість створюючи аналогічні. Це вважається вандалізмом?
То москаль якийто, з якогось перепугу заліз в Миколаївщину. Каже шо нема в Україні AL=9. Видно якісь російські кодекси читав і не найшов там. Треба ревертать.
УгомонІть бо він з російським Pripyat в Україні дістав
Нав’язцує використання на територіі України фейкового проросійського перекладу Pripyat замість Prypiat та видаляє підтверджені переклади
У минулих дискусіях я прпонував йому звернутися до DWG для посередництва . https://www.openstreetmap.org/changeset/67743619
Конкретно які точки і лінії були видалені? На прикладах!
Я з’єднував абсолютно однакові лінії в одну. Я з’єднував, або видяляв точки які мали до 50см дистанції одна від одної.
Це суто твої дурні правки коли ти брав здорову лінію і кропав її на 100500 малих які абсолютно ідентичні одна одній. Я тобі про це кажу вже три роки, ти ніяк не реагуєш. Взагалі, будь яка людина тут знає, що спілкування з тобою не те що складне, воно майже неможливе, в народі є й приказка про це “як горохом об стінку”.
Ти взагалі не розуміє природи моїх правок і просто їх без заглиблення ревертаєш. На початку я намагався тоді пояснити, але після того як ти заладив як папуга “Вандалізм!!!1111одинодинодин” взагалі не заглиблюючись в суть питання - я почав просто ревертати твої реверти. Причому це не нова твоя тактика, ти точно так не відповідав на питання і мав проблеми з спілкуванням і особливо з пунктуацією - ще за часів коли ти мапив не ботом, а своїм основним аккаунтом як Бондар Богдан.
Ну й апофеоз цього всього, коли ти ревертаєш моє покращення профілю доріг…
От який сенс тут у двох лініях по три точки в кожній? а?
І такого дафіга у всіх твоїх мультиполігонах. Я вже мовчу шо сенсу немає робить мультиполігон з двома членами де дотичні частини тільки по двом точкам, але то не виходить за рамки правил, але то тупо ж.
Купу часу витрачаєш на оці розривання ліній, мультиполігони, а лінії доріг не покращені з бородатих 2013х років які ще малювались по Spot знімках.