Dank!
Verzoek import Ermelo volenbeekweg 48a&b
https://www.openstreetmap.org/changeset/56590198#map=19/52.28928/5.59642
Verzoek import Ermelo volenbeekweg 48a&b
https://www.openstreetmap.org/changeset/56590198#map=19/52.28928/5.59642
Staan erin!
Beste …
Hierbij een import verzoek voor het Florapark te Asten. Er volgt nog meer, maar er is reeds nieuwbouw gerealiseerd.
https://www.openstreetmap.org/search?query=asten#map=18/51.41540/5.76099
Bij voorbaat dank,
Beste …
Hierbij een import verzoek voor het Florapark te Asten. Er volgt nog meer, maar er is reeds nieuwbouw gerealiseerd.
https://www.openstreetmap.org/search?query=asten#map=18/51.41540/5.76099
Bij voorbaat dank,
Zou je een plaatsprikker op de juiste plaats willen zetten aub?
Zoeken in een gebied van 20 x 30 km is dan niet nodig
S_Emo:Beste …
Hierbij een import verzoek voor het Florapark te Asten. Er volgt nog meer, maar er is reeds nieuwbouw gerealiseerd.
https://www.openstreetmap.org/search?query=asten#map=18/51.41540/5.76099
Bij voorbaat dank,
Zou je een plaatsprikker op de juiste plaats willen zetten aub?
Zoeken in een gebied van 20 x 30 km is dan niet nodig
Sorry… er moet iets misgegaan zijn bij het kopieren van de link, want ik had wel ingezoomd
nog een poging https://www.openstreetmap.org/search?query=asten#map=18/51.41526/5.76156
(vreemd trouwens, bij eerste keer knip/plak en weer terugkopieren ter controle, kwam er weer uitgezoomd gebied, pas bij tweede keer knip/plak wel goede gebied…)
Verder weet ik hoe een opmerking gemaakt kan worden, maar techniek van een plaatsprikker ken ik nog niet …
Ja gaat naar de sharing option in de OSM kaart (aan de rechterkant).
Druk op “include marker” (in het Engels althans), zet die op de precieze plaats en kopieer de link.
Voila!: https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.4153&mlon=5.7610#map=16/51.4153/5.7610
En een pand geïmporteerd
Nog een poging:
BAG verzoeken:
Nieuwbouw:
Cederhout 150/152 Julianadorp
Kersenhout 11/13 Julianadorp
Bijgebouwen 3 x
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.88094&mlon=4.75628#map=18/52.88094/4.75628
Adressen:
Twuyverweg 27 Sint Pancras
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66599&mlon=4.79012#map=19/52.66599/4.79012
Herenweg 207 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64956&mlon=4.77802#map=19/52.64956/4.77802
Nieuwbouw:
Kabelrijs 62 Sint Pancras
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66349&mlon=4.78769#map=19/52.66349/4.78769
Bijgebouw:
0361100000125942 bij Robbenkoog 42 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64543&mlon=4.78710#map=17/52.64543/4.78710
Dank u wel.
Nog een poging:
BAG verzoeken:
En nu met succes!
Graag BAG import van Celsiusstraat 31 en 33 in Emmeloord. Een beginnende mapper heeft ze zelf ingetekend, maar niet meer gereageerd.
https://www.openstreetmap.org/changeset/56601616#map=19/52.72833/5.74341&layers=N
Graag BAG import van Celsiusstraat 31 en 33 in Emmeloord. Een beginnende mapper heeft ze zelf ingetekend, maar niet meer gereageerd.
https://www.openstreetmap.org/changeset/56601616#map=19/52.72833/5.74341&layers=N
Ingevoerd, alsmede wat andere omliggende (nieuwe) panden.
Oke. Martin bedankt.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.74024/4.43899
Graag een BAG-import voor nummer 7. Zijn drie gebouwen gesloopt om ruimte te maken voor een nieuw huis.
Ja gaat naar de sharing option in de OSM kaart (aan de rechterkant).
Druk op “include marker” (in het Engels althans), zet die op de precieze plaats en kopieer de link.
Voila!:
(…)
Perfect. DANK. weer wat geleerd
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.74024/4.43899
Graag een BAG-import voor nummer 7. Zijn drie gebouwen gesloopt om ruimte te maken voor een nieuw huis.
Geïmporteerd
Goedemorgen,
Een klein verzoekje op de zondagochtend: Planetenweg 440 IJmuiden
Alvast bedankt!
Staat er op.
BAG-verzoek
Sloop/nieuwbouw/gestart
Stierop 3 Uitgeest + bijgebouw
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.53516&mlon=4.76439#map=18/52.53516/4.76439
Nieuwbouw/gestart
bijgebouw: Provincialeweg 1 Starnmeer
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.54736&mlon=4.78450#map=19/52.54736/4.78450
Dank.
Hier weer eens gekeken en wat geconstateerd: aub importeren in Goirle:
Boschring 54 - 72, 44 - 46 (laatste 2 stukje naar links, tegen Zandhagedis)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53614&mlon=5.05809#map=18/51.53614/5.05809
Zandhagedis 2 - 14, 1 - 7
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53507&mlon=5.05615#map=18/51.53507/5.05615
Edit 21:45 hr:
Ook dit bld erbij graag, ik zie wel de fundamenten net aangelegd, maar ik zie in BAG niet wat het is:
ID = 0785100000018222
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53432&mlon=5.05673#map=18/51.53432/5.05673
En een normaal huis:
De Boschkamer 20
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53441&mlon=5.05790#map=18/51.53441/5.05790
Met dank!