Uitgevoerd. De busroutes daar in de buurt zijn ook niet op orde: de volgorde in de relations is niet correct en er zijn op de route dubbele weg-segmenten. Ik heb een eerste poging gedaan, maar ik loop vast door gebrek aan local knowledge. Een weg staat daar in construction parallel aan een N-weg (N241) en de busroute ligt op beide…? Rotondes bestaande uit één way die helemaal rond gaat, en meerdere way’s voor de stukken rotonde die los bereden kunnen worden… enzovoort… Ik zie in de geschiedenis dat je daar vaker aan gewerkt hebt. Zou je er naar kunnen kijken? Of gebruik je geen JOSM? Ik kan het, met wat uitleg, ook aanpassen…
Edit: mijn poging in Achavi
Dit verzoek is ws. over de kop gezien:
Verzoek import Klieverinkweg 1-47, Klaverbladstraat 54 - 98 in Amsterdam
Lokatie: https://osm.org/go/0E6UnymWl?layers=N&m=
De outlines van de panden rondom het pand in aanbouw lijken namelijk niet meer te kloppen met wat de BAG nu ziet. Waarschijnlijk hebben ze bij de sloopaanvraag van de twee panden die daar nu weg zijn de boel geüpdatet.