A w Polsce wszystkie granice są zrobione na relacjach, bo linie by się dublowały…
Rozumiem, że proponowany data-fix, to byłoby wzięcie wszystkich linii w relacjach granic administracyjnych i ustawienie admin_level=max(admin_level relacji w których wytępuje) ?
Mnie to też interesuje - może Mateusz potrafi to dokładniej wytłumaczyć? Bo zdaje mi się, że na ten problem natrafiłem przy próbie wyświetlania wielkich rzek według długości, bo one też są opisane jako relacje:
Zgodzę się tak byłoby chyba najlepiej w teorii, w dużym mieście jakim jest Warszawa jest sporo maperów, którzy po zauważeniu nowych tabliczek są w stanie w sensownym czasie sami zmienić nazwę lub zgłosić zmianę.
W Warszawie zostało zmienionych 47 ulic(nie wpsominając o kilku tysiącach w całek Polsce), żeby nie robić wyjątków zapewne w ich przypadku powinien zostać zastosowany podobny schemat działania.
Jak dlamnie taka wielkorotna kontrola nazwy ulicy w trakcie zmiany nazwy to strata czasu. Ulica i tak zostanie zminiona, a jeśli nawet z jakiegoś powodu nie to obecna oficjalna nazwa stanie się oficjalną old_name.
Ale mam nadzieję, że wyłapałeś żart? Nazwa 18 Stycznia została w Krakowie zniesiona w 1991 roku, a jeszcze niedawno widziałem tam na jakimś budynku tabliczkę ze starą nazwą ulicy…
Czy ktoś z was orientuje się które z budynków na terenie dworca PKS w Częstochowie to budynki dworcowe, a które nie? Wygląda to jakby ktoś albo podzielił jeden budynek na części albo faktycznie to jest kompleks o różnych funkcjach:
Dzięki za wygrzebanie tego, poprawione. Ktoś przy dodawaniu punktu amenity=* przeniósł do niego wszystkie dane, usuwając je jednocześnie z relacji budynku.