Allroads
(Allroads)
October 9, 2017, 12:54pm
1
Ik zie heel veel kleine stukjes met geen mofa en moped tags bij oversteken en rotondes.
Er staat vaak alleen highway=cycleway.
Terwijl op de lang ingetekende stukken wel de mofa en/of moped vermeld is.
Daar loopt straks de routering van mofa en moped vast.
En krijgen we hele rare routes.
Verzoek dit goed mee te nemen in de tagging.
phicoh
October 9, 2017, 1:35pm
2
Misschien is het handig om een kaart te maken waarop plekken staan die wel een bicycle tag hebben maar geen mofa of moped.
phicoh:
mofa en moped tags
Het is me eerlijk gezegd nog steeds een raadsel waar die moeten komen te staan. G11? G12A? G13?
dvdhoven
(D van den Hoven)
October 9, 2017, 2:07pm
5
G11: mofa=yes, moped=no, traffic_sign=NL:G11
G12a: moped=designated, mofa=yes, traffic_sign=NL:G12a
G13: moped=no, mofa=no, traffic_sign=NL:G13
Voor fietspaden is ook een preset beschikbaar, die dat automatisch voor je regelt. Zie https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=31077
In code:
G11 mofa=yes moped=no traffic_sign=NL:G11
G12a mofa=yes moped=designated traffic_sign=NL:G12a
G13 mofa=no moped=no traffic_sign=NL:G13
phicoh
October 9, 2017, 9:33pm
7
Ik vraag me wel af wat het effect zal zijn van plannen om snorfietsen naar de rijbaan te verplaatsen. Officieel wil alleen Amsterdam dat. Maar ik kan me niet voorstellen dat andere steden daar geen last van hebben. En dan kan je mofas weer opnieuw gaan taggen.