Verzoek BAG import van Elbe 40 - 160 in Maassluis. http://www.openstreetmap.org/#map=19/51.92260/4.23608. Staat in de BAG op bouwvergunning verleend, maar alle heipalen zitten in de grond en de funderingen worden gestort.
PS
Het tussenliggende blok (Santplaet 198-214) niet importeren. Staat in de BAG op bouw gestart, maar er zijn in 2017 en begin 2018 geen bouwactiviteiten te verwachten; de verkoop van dit blok moet nog starten. Ik heb hiervoor een BAG terugmelding gedaan, maar de gemeente Maassluis kan/wil dit niet aanpassen. Is voor de omgevingswet gekoppeld aan het blok Santplaet 182-196 waarvan de bouw al flink vordert.
Staat er op! Groetjes Arjan
Edit: JOSM geeft me trouwens warnings over deze door jou toegevoegde highway=road. Je hebt 'm toegevoegd met JOSM, dus die moet je ook gezien hebben… toch? (unspecific highway type, wanneer je los de validator draait [shift+v])
Arjan
highway gewijzigd in unclassified. Tevens barrier=gate toegevoegd. Ik was de tag highway=road eerder tegen gekomen in edits van andere gebruikers. De validatiewarning waarschijnlijk wel gezien, maar op dat moment genegeerd
Zijn hier op het boerderijcomplex Barchemseweg24 Borculo al nieuwe BAG gegevens bekend. De BAGviewer laat ook weer de oude situatie zien denk ik.
Deze changeset heb ik teruggedraaid in overleg met een startende mapper. https://www.openstreetmap.org/changeset/52538313#map=18/52.11849/6.50725
Ik heb de changeset even mee gelezen. De BAG update komt er aan!
Edit: BAG Update uitgevoerd. ‘Graanschuur’ en ‘varkensstal’ staan er op. ‘Wagenloods’ komt niet in BAG voor. Het grotere gebouwtje naast nr.22 is verwijderd.