In voorbereiding op gereedkoming van het project heb ik vast de gesloopte wegen en paden verwijderd en de omgeving even tijdelijk voorzien van een bouwterrein-polygoontje. Is de bouw klaar, dan pas ik de boel aan na observatie ter plekke.
De huisnummers van de studentenflat op de campus van de Universiteit Twente zijn allemaal veranderd. Zou er daarom een BAG update kunnen komen voor de huisnummers op de Matenweg, Witbreuksweg, Campuslaan en Calslaan?
Staat erin. Kun je een volgende keer een link naar de OSM kaart geven ipv de BAG viewer. Vanuit de OSM kaart kunnen we zo JOSM naar de goede plek dirigeren. Bedankt alvast.
Staat nog op bouwvergunning in de BAG. Wel geïmporteerd. Kun je de volgende keer een link naar de OSM kaart geven ipv de BAG viewer? Vanuit de OSM kaart kunnen we JOSM gelijk naar de goede plek dirigeren. Ook handig om de woonplaats in je verzoek te vermelden.
De schrijfwijze van de straatnaam, die jij in de -door jou aangemaakte adresnode - had gehanteerd, week af van de BAG. Ik heb die node gemerged met de node uit de BAG en de schrijfwijze van de BAG aangehouden.