Staan erin
Hier aan de Oude Veerweg in Dordrecht is een schuur bijgebouwd. https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.75917/4.69754
Graag BAG update.
Wederom dank, Dick.
Staat er op.
Sander…bedankt.
BAG-verzoek
Europaboulevard 3 / 5 / 7 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65364&mlon=4.75788#map=19/52.65364/4.75788
Bouw gestart Heerhugowaard:
Ripprantsweijde 1 / 13 t/m 19 / 23 / 35 t/m 55
Simonsweide 1 t/m 4 en 5 t/m 10
Laan van Broekhorn 2 t/ 24
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66942&mlon=4.81109#map=18/52.66942/4.81109&layers=N
Dank u wel!
Europaboulevard staat er volgens mij al op als Beneluxplein, rendering van de nummers is te zien, maar de gebouwen worden door een van de grote vlakken daaromheen aan het zicht ontrrokken.
Nieuwbouwwijk staat er op. Doe je zelf de straten nog?
Tussen de brug-oprit en de McDonald is een camperstalling gebouwd. Graag BAG import.
http://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81804/4.70843
Staat erin
Staat erin
Dick…merci…
Bedankt, Dick.
BAG-verzoek:
Nieuwbouw
Veilingplein 5 en 7 Medemblik
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.77107&mlon=5.09870#map=19/52.77107/5.09870
Bedrijfspand
bij: Wogmeer 109 Spierdijk
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6651&mlon=4.9216#map=16/52.6651/4.9216
Bedrijfspand
bij: Geveland 2 Obdam
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67478&mlon=4.88503#map=18/52.67478/4.88503
Nieuwbouw
Gaspad 1 Warmenhuizen
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71995&mlon=4.72645#map=19/52.71995/4.72645&layers=N
Nieuwbouw/adres
Omloop 13 Schoorl
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69807&mlon=4.70010#map=19/52.69807/4.70010
Nieuwbouw/adres
Bickerslaan 22 Schoorl
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69453&mlon=4.70384#map=18/52.69453/4.70384
Nieuwbouw
Van Reenenpark 4 Bergen
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67092&mlon=4.69810#map=19/52.67092/4.69810
Sloop/nieuwbouw
Voert 10 Bergen (NH)
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66250&mlon=4.68516#map=19/52.66250/4.68516
Nieuwbouw
Wiertdijkje 6 Bergen (NH)
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66282&mlon=4.68375#map=19/52.66282/4.68375
Nieuwbouw
Wiertdijkje 8 A Bergen (NH)
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66326&mlon=4.68174#map=19/52.66326/4.68174
Sloop/nieuwbouw
Eeuwigelaan 61 Bergen (NH)
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66697&mlon=4.67208#map=19/52.66697/4.67208
Nieuwbouw
Vijverlaan 15 / 17 Bergen (NH)
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67147&mlon=4.69960#map=19/52.67147/4.69960
Dank u!
Gemeentehuis Epe: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.34937/5.98621
De contour is nu anders dan in de BAG-viewer, de adressen zien er ook een beetje vreemd uit. De gemeente zelf geeft Marktplein 1 op als adres, maar die node ontbreekt nu in OSM.
Zou iemand daar eens naar willen kijken?
Alvast bedankt
Dag,
Er zijn nieuwe huizengebouwt aan de Van Kinsbergenstraat:
http://www.openstreetmap.org/#map=18/51.89223/4.42067
Kunnen deze geimpoteerd worden?
Bedankt
Edit: Er is daar veel veranderd aan BAG, aan de Heysekade ook (aan het water links).
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=88159.42&geometry.y=434113.98494049&zoomlevel=6&objectId=0599100010027063&detailsObjectId=0599010000461184
Ook aan de Eemhavenweg:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=88508.028801332&geometry.y=433961.3797185&zoomlevel=6&objectId=0599100100008137&detailsObjectId=0599010400011816
Europa Boulevard 3 / 5 / 7 stonden er al op. (geen wijzigingen in BAG)
Heerhugowaard: Geen wijzigingen in BAG.
Wel heb ik nog iets geïmporteerd:
http://www.openstreetmap.org/way/504797591
Nog een verzoek: https://www.openstreetmap.org/#map=18/53.13134/6.08935 importeren van de nieuwe panden, ook de panden die op bouw gestart staan graag importeren. Zijn bijna klaar.