Ok, pm verzonden naar Johan
Graag import van Schoolweg 2 en 3A t/m 3H in Ouderkerk aan de Amstel.
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=121879.00861736&geometry.y=478486.7026165&zoomlevel=6
OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.29358/4.90132&layers=N
Let er even op dat er in de BAG gebouwen overlappen omdat een gebouw uit 1965 er onterecht nog in staat (“sloopvergunning verleend”).
(Tevens worden er aan de zuidkant van de Schoolweg woningen gebouwd, maar die zijn nog niet af. Daar heb ik een note voor aangemaakt.)
Alvast bedankt
Verzoek: http://www.openstreetmap.org/search?query=Leeghwaterweg%207%20Winterswijk#map=18/51.95829/6.71410
Klaar
GEdaan: graag even checken
Please add the following buildings:
They’re already visible from the road.
Mag ook in 't Nederlands hoor. Gebouwen geupdate, staan nog op construction dus zelf aanpassen. Je moet ook de shapes weghalen/aanpassen die er al lagen. Deze kan bv weg https://www.openstreetmap.org/way/222765384 maar waar de naam op hoort kan ik niet beoordelen.
Goedemiddag,
Verzoek tot import van nieuwbouwdeel Einsteinweg 61.
Kadaster: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=Niels%20Bohrweg%20Leiden&objectId=0546100000010610&geometry.x=91459.429187938&geometry.y=464819.80720384&zoomlevel=7&detailsObjectId=0546010000056333
OSM: http://www.openstreetmap.org/#map=19/52.16729/4.45803
Geïmporteerd.
gaarne pedestrian area aanpassen; overlapte met gebouwen
Een hele berg
- Woning Rijnhornstraat 74B mist en kas achter de woningen deels gesloopt: https://osm.org/go/0E4zhjHQ4
- Vier woningen Rijnhornstraat 82A tm D en kas achter woningen deels gesloopt: https://osm.org/go/0E4zgf4oP
- Aalsmeerderweg 887, ten noord/noordoosten van dit pand missen ook nog drie andere panden. Alleen bouw afgelopen. https://osm.org/go/0E4zKwaJM–
- Aalsmeerderweg 863 nieuwe import nodig, achterzijde pand gesloopt. https://osm.org/go/0E4yfX2XZ–
- Aalsmeerderweg 882B uitgebreid, nieuwe import nodig. https://osm.org/go/0E4zKy7l9
- Rijnlanderweg 1207 deels gesloopt, nieuwe import nodig. https://osm.org/go/0E4zNBLVQ–
- Aalsmeerderweg 618A, nieuw pand, afgebouwd. https://osm.org/go/0E4z7Y3Ss
- Loods aan Rozenburg 365 is uitgebreid. BAG 0394100000237866 https://osm.org/go/0E4z_AAYR
- Loodsen aan de Turfsteen 1-9, bouw gestart. Op Bag geeft alleen nog vergunning verleend. https://osm.org/go/0E4z9Vf1x
- Bouw van Taurusavenue 16, 16A, 16B redelijk ver stadium. https://osm.org/go/0E4z1E0Yp
- Scorpius 171 is af, Scorpius 175 is kleiner geworden. https://osm.org/go/0E4z1LQRJ
- Taurusavenue 46 is te klein op OSM, BAG is juist. https://osm.org/go/0E4z1IqfJ
- Te groot op OSM, BAG is juist. Taurusavenue 155. https://osm.org/go/0E4z0cSK1
- Formaat van Capellalaan 115-133 (enkel pand). https://osm.org/go/0E4z1N8DZ
Weer bedankt!
Graag gedaan!
Ik zie eigenlijk geen verschil met voorheen. Weet je wel zeker dat je je wijzigingen gecommit hebt?
Martin Borsje: EstherH:Graag import van Schoolweg 2 en 3A t/m 3H in Ouderkerk aan de Amstel.
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=121879.00861736&geometry.y=478486.7026165&zoomlevel=6
OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.29358/4.90132&layers=NLet er even op dat er in de BAG gebouwen overlappen omdat een gebouw uit 1965 er onterecht nog in staat (“sloopvergunning verleend”).
(Tevens worden er aan de zuidkant van de Schoolweg woningen gebouwd, maar die zijn nog niet af. Daar heb ik een note voor aangemaakt.)
Alvast bedankt
GEdaan: graag even checken
Ik zie eigenlijk geen verschil met voorheen. Weet je wel zeker dat je je wijzigingen gecommit hebt?
H’m: dan is er misschien iets fout gegaan. Ik zal het nagaan, maar niet voor donderdagavond. Wellicht pikt iemand anders het op
EstherH:Ik zie eigenlijk geen verschil met voorheen. Weet je wel zeker dat je je wijzigingen gecommit hebt?
H’m: dan is er misschien iets fout gegaan. Ik zal het nagaan, maar niet voor donderdagavond. Wellicht pikt iemand anders het op
Inmiddels update verricht.
Martin Borsje: EstherH:Ik zie eigenlijk geen verschil met voorheen. Weet je wel zeker dat je je wijzigingen gecommit hebt?
H’m: dan is er misschien iets fout gegaan. Ik zal het nagaan, maar niet voor donderdagavond. Wellicht pikt iemand anders het op
Inmiddels update verricht.
Dankjewel. Zat wat te worstelen met de combinatie laatste versie JOSM en BAG-update, denk ik.
Ik heb vanmiddag op deze locatie een survey gedaan:
http://www.openstreetmap.org/#map=18/53.21097/5.91726&layers=N
De drie rijtes woningen, in totaal 14 stuks (De Krite 1 t/m 27 oneven) zijn inderdaad in gebruik zoals in de BAG staat.
De Krite 29, 31, 33 en 35 (bouw gestart 2016) zijn ook zo goed als af en kunnen worden geïmporteerd.
De bouw van De Krite 8 (bouwvergunning verleend 2017) is nog niet begonnen dus niet te importeren.
Na import zal ik de infrastructuur aldaar bijwerken.
Ik heb nog geen tijd gehad om de plugin zelf in te stellen, kan iemand met deze ontbrekende gebouwen in Zoetermeer helpen?
http://www.openstreetmap.org/note/935656
http://www.openstreetmap.org/note/935644
Ik heb vanmiddag op deze locatie een survey gedaan:
http://www.openstreetmap.org/#map=18/53.21097/5.91726&layers=NDe drie rijtes woningen, in totaal 14 stuks (De Krite 1 t/m 27 oneven) zijn inderdaad in gebruik zoals in de BAG staat.
De Krite 29, 31, 33 en 35 (bouw gestart 2016) zijn ook zo goed als af en kunnen worden geïmporteerd.
De bouw van De Krite 8 (bouwvergunning verleend 2017) is nog niet begonnen dus niet te importeren.Na import zal ik de infrastructuur aldaar bijwerken.
Gedaan. Een extra opmerking daarover in Note 900761 toegevoegd (aan jou om die note af te sluiten na bijwerken infra).
Als je daar toch in de buurt met de infrastructuur bezig gaat en kennelijk op de hoogte bent van de omgeving (in ieder geval beter dan ik vanuit Zuid Holland), wil je dan de rest van de straten daar ook eens nakijken v.w.b. naamgeving en “access”? Mapper https://www.openstreetmap.org/user/TobiasD heeft daar vier jaar geleden straten toegevoegd met “access=no” en vervolgens bijna alle vervoersmiddelen wel op “yes” gezet. En dat zijn zijn 3 enige edits ooit geweest.
Ik heb nog geen tijd gehad om de plugin zelf in te stellen, kan iemand met deze ontbrekende gebouwen in Zoetermeer helpen?
http://www.openstreetmap.org/note/935656
http://www.openstreetmap.org/note/935644
935644 gedaan en gesloten. 935656 kan niet geimporteerd worden vanuit de BAG want is daar niet bekend (zie ook bagviewer.kadaster.nl). Wil jij daar de terugmelding van doen via de bagviewer?
AndriesWijma:Ik heb vanmiddag op deze locatie een survey gedaan:
http://www.openstreetmap.org/#map=18/53.21097/5.91726&layers=NDe drie rijtes woningen, in totaal 14 stuks (De Krite 1 t/m 27 oneven) zijn inderdaad in gebruik zoals in de BAG staat.
De Krite 29, 31, 33 en 35 (bouw gestart 2016) zijn ook zo goed als af en kunnen worden geïmporteerd.
De bouw van De Krite 8 (bouwvergunning verleend 2017) is nog niet begonnen dus niet te importeren.Na import zal ik de infrastructuur aldaar bijwerken.
Gedaan. Een extra opmerking daarover in Note 900761 toegevoegd (aan jou om die note af te sluiten na bijwerken infra).
Als je daar toch in de buurt met de infrastructuur bezig gaat en kennelijk op de hoogte bent van de omgeving (in ieder geval beter dan ik vanuit Zuid Holland), wil je dan de rest van de straten daar ook eens nakijken v.w.b. naamgeving en “access”? Mapper https://www.openstreetmap.org/user/TobiasD heeft daar vier jaar geleden straten toegevoegd met “access=no” en vervolgens bijna alle vervoersmiddelen wel op “yes” gezet. En dat zijn zijn 3 enige edits ooit geweest.
Bedankt!
De nieuwe infrastructuur heb ik ingetekend. Goed opgemerkt dat van die straten met vreemde tags. Volgens mij is daar niets speciaals aan de hand. Ik zal het controleren en ik ga er nog een survey te fiets doen.